POZNAŃ MOTOR SHOW: RENAULT ZAPREZENTUJE SCENICA E-TECH ELECTRIC

W dniach 4-7 kwietnia, marka Renault weźmie udział w Poznań Motor Show 2024, gdzie zaprezentuje swoją najnowszą gamę modelową.

Wśród nowości, po raz pierwszy w Polsce − Renault Scenic E-Tech electric samochód, który zdobył tytuł samochodu roku, przyznany przez jury europejskiego konkursu The Car of the Year.


Zobacz także:

POZNAŃ MOTOR SHOW: NOWA KLASA V ORAZ INNE NOWOŚCI OD MERCEDESA
 

AUTOSALONY


 

Tytuł został ogłoszony podczas uroczystości przyznania nagród na salonie motoryzacyjnym w Genewie.

Scenic E-Tech electric to samochód w 100% elektryczny dla osób aktywnych, które szukają uniwersalnego samochodu. Kompaktowy, lekki, przeznaczony do jazdy po mieście, ale również wygodny na dłuższe trasy (zasięg do 625 km WLTP). Zapewnia przestronne i komfortowe wnętrze, został wyposażony w najnowsze technologie, które gwarantują przyjemność jazdy. Prezentowany model to Scenic E-Tech electric w wersji iconic 220 KM long range.

Na stoisku Renault w Pawilonie 5 będzie można obejrzeć nie tylko Scenic E-Tech electric, ale również Renault Austral, Arkanę, Espace i Clio.

Do Pawilonu nr 5 od czwartku do niedzieli w godzinach 10:00-18:00, zaprasza Renault wraz z autoryzowanym partnerem marki, Karlik Sp. z.o.o