BMW: NOWA SERIA 8 GRAND COUPE CZYLI AUTO CZTERODRZWIOWE

bmw-8-se1

BMW pokazuje po raz pierwszy nowy model BMW serii 8, kontynuując w ten sposób ofensywę modelową w segmencie aut luksusowych. To czterodrzwiowy samochód sportowy, którego debiut odbędzie się w pierwszych dniach lata.

Po udanym debiucie rynkowym serii 8 Coupé i serii 8 Cabrio firma zamierza wkrótce wprowadzić na rynek 8 Gran Coupé.


Zobacz także:

PREMIERY

ROZMAITOŚCI


 

Ten elegancki pojazd, z wnętrzem wypełnionym luksusem, znajduje się obecnie w końcowej fazie przygotowania do produkcji seryjnej. Światowa premiera nowego modelu odbędzie się podczas BMW Group #NextGen w BMW Welt w Monachium w dniach 25- 27 czerwca.

Nowe BMW serii 8 Gran Coupé łączy w sobie znakomite osiągi z poruszającym wzornictwem i przestronną tylną częścią kabiny. Jego charakter jest podkreślany przede wszystkim przez elegancką, a zarazem ekstrawagancką stylistykę. Atletyczne proporcje i płynne, dynamiczne linie łączą się tworząc ekskluzywny, sportowy charakter.

Dwoje dodatkowych drzwi i imponująca przestrzeń dla pasażerów na tylnych siedzeniach w połączeniu z rozszerzonym rozstawem osi i odpowiednio zwiększonym komfortem jazdy sprawiają, że nowe BMW serii 8 Gran Coupé znakomicie nadaje się zarówno do codziennej jazdy i do dłuższych podróży.

Rozszerzenie oferty modeli w segmencie luksusowym jest jednym z kluczowych obszarów działania, które BMW Group zidentyfikowała – w ramach strategii NUMBER ONE > NEXT – w celu zapewnienia trwałego wzrostu firmy. Szeroki wachlarz możliwości serii 8 Gran Coupé ma się do tego przyczynić.

Światowa premiera samochodu będzie jednym z najważniejszych punktów pierwszego wydarzenia z serii #NextGen w Monachium. Wprowadzenie na rynek 8 Gran Coupé rozpocznie się kilka miesięcy później, we wrześniu 2019 roku.