DAF TRUCKS: NOWA PLACÓWKA DEALERSKA W PARYŻU

Dealer DAF - P1

DAF Trucks otwiera nowoczesny punkt dealerski na południowych obrzeżach Paryża. Po otwarciu palcówki w Massy, kolejnym krokiem będzie oddanie do użytku drugiego nowego salonu w północnej części Paryża w 2019 r.

Nowe dealerstwo producenta, którego w odróżnieniu do reguły właścicielem jest sama firma, jest strategicznie położone w pobliżu głównych węzłów logistycznych Orly i Rungis i niemal bezpośrednio na trasie najważniejszych krajowych i międzynarodowych korytarzy transportowych.


Zobacz także:

UŻYTKOWE

ROZMAITOŚCI


 

Zajmuje powierzchnię 3 300 m2, na której znajdują się działy sprzedaży pojazdów nowych i używanych, 11 stanowisk serwisowych wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt oraz doskonale zaopatrzony dział części zamiennych i pełnozakresowa placówka usług finansowych PACCAR.

Szefem salonu w Massy został Lionel Bozian, który wcześniej pełnił rolę dyrektora ds. sprzedaży DAF Trucks Francja, a zespoły serwisu i wsparcia będą z zaangażowaniem świadczyć klientom usługi o najwyższym poziomie jakości i obsługi klienta.

– Nowy punkt dealerski DAF Trucks w Paryżu jest ważnym elementem ekspansji naszej profesjonalnej i zaangażowanej sieci dealerskiej we Francji. Jest on strategicznie położony w południowej części miasta, oferuje wspaniałą obsługę klientom w regionie paryskim oraz wielu firmom transportowym, których międzynarodowe trasy transportowe biegną przez Paryż. Otwarcie placówki DAF Trucks w Paryżu jest niezbędne dla dalszych sukcesów firmy DAF we Francji – powiedział Richard Zink, członek Zarządu DAF Trucks, odpowiedzialny za marketing i sprzedaż.