DUNLOP: MARKA MA W POLSCE NOWEGO AMBASADORA – ZNANY KIEROWCA

Przygon-dun1

W sportach motorowych, jak i podczas codziennej jazdy nie ma miejsca na przypadek, zwłaszcza w kwestii opon. To one w ogromnym stopniu decydują o bezpieczeństwie.

Ale także pozwalają osiągać upragnione cele sportowe i czerpać przyjemność z jazdy. Doskonale o tym wie Kuba Przygoński.


Zobacz także:

OPONY

SPORT


 

Utytułowany kierowca rajdowy Orlen Team i Automobilklubu Polski, motocyklista oraz wielokrotny reprezentant Polski w Rajdzie Dakar, w którym w 2018 roku zajął najwyższe 5. miejsce. Obecnie lider Pucharu Świata w rajdach cross- country. To właśnie pasja do sportów motorowych, bogate doświadczenie oraz ambicja w osiąganiu kolejnych celów połączyły doskonałego zawodnika z Dunlopem. Tym samym brytyjska marka świętuje okrągłą rocznicę istnienia i bogatej historii sukcesów na torze i drodze.

Przygon-dun3

– W tym roku Dunlop obchodzi 130-lecie historii pełnej triumfów. Dotychczasowe dokonania zobowiązują i mobilizują nas do jeszcze mocniejszych starań o kolejne zwycięstwa użytkowników opon marki zarówno na torze, jak i podczas każdej pokonywanej drogi w codziennym życiu. Dunlop jest najlepszym wyborem dla osób, które chcą osiągać sukcesy, a jednocześnie dążą do przekraczania własnych granic i osiągania coraz ambitniejszych celów. Idealnym przykładem takiej osoby jest Kuba Przygoński, który został ambasadorem marki Dunlop w Polsce, z czego jesteśmy bardzo dumni – mówi Alena Mialeszka, Consumer Brand Manager Goodyear Dunlop.

Kuba Przygoński miał już okazję na własnej skórze doświadczyć wyjątkowych osiągów, jakie oferują produkty Dunlop. Podczas testów zorganizowanych na francuskim torze w Mireval, doświadczony zawodnik zasiadł za kierownicą mocnego Porsche GT2 RS i GT3 RS, wyposażonych w najnowsze opony Dunlop Sport Maxx Race 2.

Ogumienie zostało poddane wnikliwej i ciężkiej próbie. Kierując się doświadczeniem z najtrudniejszych zawodów motosportowych świata, Przygoński zwracał uwagę na zachowanie opon w różnych warunkach przy bardzo wysokiej prędkości. Wynik pozytywnie zaskoczył nawet samego mistrza.

Przygon-dun2

– Podczas jazdy sportowej niezawodność i doskonała przyczepność ogumienia ma ogromne znaczenie. Tu nie może być miejsca na błędy, bo te mogą drogo kosztować. To niesamowite, ile emocji i frajdy dostarczyła mi jazda na oponach Dunlop. Dostałem dużą dawkę adrenaliny. Połączenie precyzji prowadzenia takich samochodów jak Porsche GT3 RS z maksymalną przyczepnością sprawia, że serce bije mocniej, a uśmiech nie schodzi z twarzy – mówi Kuba Przygoński.

Dunlop od lat dostarcza na rynek ogumienie, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających producentów samochodów, zawodników oraz amatorów sportowej jazdy. Brytyjska marka rozwija i testuje najnowsze rozwiązania technologiczne podczas wymagających wyścigów motorowych na całym świecie.

Rozwiązania, które pomyślnie przeszły próby znajdują zastosowanie w produktach przeznaczonych do codziennej jazdy. Dzięki temu każdy kierowca może doświadczyć ekstremalnej przyczepności i wysokich osiągów, jakie oferują produkty marki.

Przygon-dun4