GENEWA 2019: ROWER RIDER THE CITROËNIST BY MARTONE

citroen-kamper1

Na Salonie Samochodowym Geneva Motor Show, Citroën zaprezentował limitowaną edycję roweru Rider The Citroënist by Martone, który łączy funkcjonalność z komfortem użytkowania.

Projekt czerpie z know- how partnera, firmy Martone Cycling, która ma bogate doświadczenie w dziedzinie „mobilności stylowej”.


Zobacz także:

SALONY SAMOCHODOWE

GENEWA 2019


 

citroen-kamper2

Rider The Citroënist by Martone jest trwałym i wygodnym środkiem lokomocji. Jego kolorystyka została zapożyczona z prototypu niezwykłego kampera SpaceTourer The Citroënist Concept, który miał światową premierę na stoisku marki podczas genewskiego salonu. Kolory roweru to głównie biel (rama, siodełko i kierownica) i czerń (koła) w połączeniu z czerwonym łańcuchem napędu, który jest znakiem firmowym Martone Cycling.

SpaceTourer The Citroënist Concept jest wierny 100-letniej historii marki Citroën, która dąży do zapewnienia im mobilności i swobody podróżowania.

citroen-kamper3

Prototyp kampera został stworzony na bazie modelu SpaceTourer. Oferuje specjalnie zaaranżowane wnętrze, które opracowała firma Pössl, producent i dystrybutor modelu .

Kamper ma miejsce do spania dla dwóch osób, umożliwia przewóz roweru(ów) i jest wyposażony w skomunikowane biuro pokładowe. Pokazywany na targach motoryzacyjnych w Genewie prototyp odzwierciedla dynamikę działania marki Citroën w segmencie kamperów.

citroen-kamper4