HYUNDAI PARTNEREM SZLACHETNEJ PACZKI 2018

hyundai-szl-pa1

Hyundai Motor Poland został partnerem logistycznym programu społecznego Szlachetna Paczka. To jeden z najbardziej rozpoznawalnych projektów społecznych w Polsce.

Łączy on darczyńców, którzy mają wielkie serca, i wspaniałych, pełnych energii wolontariuszy z tymi, którzy najbardziej potrzebują wsparcia.


Zobacz relacje:

ROZMAITOŚCI


 

Wolontariusze szukają i pracują z rodzinami, które mimo iż dotknął je los i jest im ciężko, chcą walczyć o swoją przyszłość. Darczyńcy natomiast przygotowują dedykowaną pomoc. Dzięki ich zaangażowaniu, na dwa tygodnie przed świętami Bożego Narodzenia, potrzebujące rodziny otrzymują paczki odpowiadające ich indywidualnym potrzebom, a często również marzeniom.

Hyundai-szl1

Oprócz rzeczy materialnych, rodziny dostają sygnał, że nie są same, wraz z całą dawką radości i życzliwości. Od 2001 roku projekt zatacza coraz szersze kręgi i pomógł już wyjść z biedy tysiącom rodzin.

Do wsparcia Szlachetnej Paczki Hyundai udostępnił na okres do jednego roku trzy samochody – dwa samochody Tucson oraz jeden samochód H1.

– Bardzo cieszymy się, że marka Hyundai dołączyła do partnerów logistycznych Szlachetna Paczka. Dodatkowe zaplecze samochodów Hyundai pozwoli nam na zapewnienie obsługi logistycznej -przewozu osób i zaplecza technicznego – projektu, zarówno na potrzeby naszej bieżącej działalności, jak również przy realizacji wydarzeń, takich jak przygotowanie paczek przez znane osoby poza granicami Polski, realizacja reportaży związanych z wręczaniem paczek rodzinom, przygotowanie i obsługa zjazdów i szkoleń dla wolontariuszy czy organizacja Ogólnopolskiej Gali Szlachetna Paczka – powiedziała Dominika Langer- Gniłka, Wiceprezes Zarządu Stowarzyszenia Wiosna.