JUŻ CZAS NA ZMIANĘ OPON NA LETNIE? KORZYSTAJ Z PROMOCJI

Premio-prom1

Nadejście wiosny oraz pierwsze prawdziwie słoneczne dni zachęcają wielu kierowców do wymiany opon. Osoby, które jeszcze nie wiedzą, jakie ogumienie wybrać, mogą skorzystać z porad ekspertów w serwisach.

Natomiast ci, którzy chcą kupić ogumienie taniej, mogą skorzystać z przygotowanych rabatów.


Zobacz także:

OPONY

ROZMAITOŚCI


 

Na uwagę zasługuje oferta w serwisach Premio, gdzie zakup kompletu opon objętych promocją wraz z montażem jest premiowany zwrotem części kosztów zakupu.

Kierowcy, którzy do 30 kwietnia zdecydują się na zakup kompletu letnich lub całorocznych opon Goodyear w rozmiarze od 17 cali oraz montaż w serwisie biorącym udział w promocji, otrzymają 100 zł zwrotu na konto.

Zasady akcji są bardzo proste. Wystarczy – w terminie 7 dni od daty zakupu i montażu – zarejestrować się na platformie www.mypremio.eu, a następnie wprowadzić unikalny kod otrzymany w serwisie oraz załączyć kopię dowodu zakupu. Po pozytywnej weryfikacji pieniądze zostaną przelane na konto. Co ważne, promocja dotyczy tylko osób fizycznych.

– Wiosna to czas, kiedy kierowcy powinni szczególnie zadbać o stan techniczny oraz wygląd swojego auta. Dlatego zachęcamy do skorzystania z usług jednego z ponad stu trzydziestu serwisów Premio w całej Polsce, aby lepiej przygotować samochód do bezpiecznych i komfortowych podróży. Warto to zrobić tym bardziej, że w ramach akcji promocyjnej można zakupić i wymienić opony w atrakcyjnych cenach, a uzyskany zwrot przeznaczyć, np. na gruntowne czyszczenie i kosmetykę auta po zimie lub konserwację klimatyzacji – mówi Marta Sobieska, manager ds. marketingu i komunikacji Sieci Detalicznej w Goodyear Europa Centralna.