LEXUS: LIMITOWANY LX 570 DO KUPIENIA W SALONIE W WARSZAWIE

lexus_lx_1

Lexus LX 570 to prawdziwy rarytas. Największy SUV japońskiej marki nie był nigdy szeroko oferowany w Europie Zachodniej. Tymczasem w tym roku do Polski trafiła limitowana edycja 50 egzemplarzy tego luksusowego modelu.

Jeden z nich można kupić w salonie Lexus Warszawa Żerań. Samochód oferowany jest z rabatem.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

Lexus LX 570 to potężny, ponad 5-metrowy luksusowy SUV. Pod jego maską znajduje się nie mniej imponujący wolnossący silnik V8 o pojemności aż 5,7 litra. Benzynowa jednostka wytwarza moc 367 koni mechanicznych i maksymalny moment obrotowy na poziomie 530 Nm, współpracując przy tym z automatyczną skrzynią biegów o ośmiu przełożeniach. Dzięki takiej konfiguracji to ponad 2,5-tonowe auto ma świetne osiągi: potrafi przyspieszyć od 0 do 100 km/h w ciągu 7,7 sek.

lexus_lx-2

Flagowy SUV marki zapewnia również szerokie właściwości użytkowe. Auto jest w stanie holować przyczepę z hamulcem o masie nawet 3 500 kg, a dzięki stałemu napędowi na cztery koła i konstrukcji opartej na solidnej, tradycyjnej ramie bardzo dobrze poradzi sobie również w terenie.

Ale LX 570 to nie tylko użyteczność, ale – jak przystało na Lexusa i to takich rozmiarów – komfort. W standardowym wyposażeniu auta dostępnego w salonie Lexus Warszawa Żerań znajdziemy przede wszystkim zawieszenie pneumatyczne z aktywną kontrolą wysokości, asystenta parkowania z widokiem 360 stopni, elektrycznie podnoszoną i zamykaną górną częścią pokrywy bagażnika, nawigacją satelitarną Lexus Premium Navigation i system wentylacji tylnych foteli z technologią Climate Concierge.

Uwagę zwraca również 19-głośnikowy systemem audio Mark Levinson z subwooferem, a także monitory zainstalowane w tylnych częściach przednich foteli, które czynią z Lexusa LX 570 prawdziwą salę kinową na kołach.

lexus_lx-3

W wyposażeniu opcjonalnym wspomnianego LX 570 znajdziemy również wyświetlacz HUD, system pełzania oferujący 5 prędkości, a także rozwiązanie ułatwiające zajmowanie miejsca kierowcy, które automatycznie odsuwa fotel i kierownicę.

Katalogowa cena tego modelu to 650 000 zł, ale egzemplarz wystawiony w salonie Lexus Warszawa Żerań można kupić już za 585 000 zł.