MIO: NAWIGACJA SPIRIT 7700 DLA CIĘŻARÓWEK I KAMPERÓW

parametry-mio1

Nawigacja Truck Mio Spirit 7700 jest obecnie dostępna w wersji z trybem dla samochodów ciężarowych i kamperów. Wyposażono ją w 5-calowy, dotykowy ekran o rozdzielczości 800 x 480 pikseli.

Urządzenie posiada magnetyczny uchwyt, który zapobiega wstrząsom i utrzymuje nawigację w jednym miejscu.


Zobacz relacje:

GPS/AUDIO

UŻYTKOWE


 

Dzięki niemu stabilnie trzyma się na szybie i jednocześnie ładuje się. Przy każdym zdejmowaniu nie trzeba odłączać kabla. Wszystko odbywa się automatycznie. Kolejną korzyścią takiego mocowania jest wbudowane w bazę złącze zasilania micro USB, co więcej ładowarka posiada podwójne gniazdo USB, dla większego komfortu stosowania. Mapy drogowe dostarcza TomTom przez cały okres użytkowania.

Nowe aktualizacje pojawiają się cztery razy w roku i są bezpłatne. Dodatkowym atutem nawigacji jest baza fotoradarów, która dzięki połączeniu z GPS-em, pomoże nam ograniczyć prędkość przed kontrolą drogową i tym samym uniknąć mandatu. Bazę, podobnie jak mapy, można bezpłatnie aktualizować.

Od połowy maja można nabywać Mio Spirit 7700 z dodatkowym trybem Truck. Planując trasę dla samochodu ciężarowego trzeba brać pod uwagę jego wymiary, masę i przewożony ładunek. Tryb ciężarowy wytycza optymalną trasę uwzględniając wysokość mijanych wiaduktów i tuneli, czy ograniczenia skrętu. Dzięki tej funkcji nawigacja staje się doskonałym rozwiązaniem dla kierowców poruszających się dużymi autami dostawczymi lub kamperami.

Cena urządzenia to 699 złotych. Produkt dostępny jest w trwającej promocji Casback. Aby z niej skorzystać należy wejść na stronę www.miocashback.pl i wypełnić znajdujący się tam formularz. Następnie wysłać paragon lub fakturę Vat razem z numerem seryjnym produktu. W ramach promocji można uzyskać, w zależności od modelu, zwrot od 30 do 170 zł.