RENAULT: NOWY KADJAR I ELEKTRYCZNY MASTER Z.E. W POLSCE

renault_master1

Po raz pierwszy w Polsce zaprezentowane zostaną nowe samochody Renault: model Kadjar oraz w pełni elektryczny samochód dostawczy Master Z.E.

Na stoisku Renault na Fleet Market zobaczymy również ZOE, Kangoo Z.E., Captura oraz Koleosa.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

renault_master2

Po debiucie w 2015 roku, Kadjar stał się podstawowym modelem w gamie Renault, sprzedawanym na całym świecie. Dotychczas wybrało go ponad 450 000 klientów w ponad 50 krajach. Nowy SUV wzbogaci ofertę modeli marki dostępnych z napędem na cztery koła.

Renault uzupełnia swoją ofertę elektrycznych samochodów użytkowych poprzez wprowadzenie do sprzedaży modelu Master Z.E. (grudzień br.). Ten duży furgon z napędem elektrycznym stanowi świetne rozwiązanie do pracy szczególnie w centrach miast. To odpowiedź producenta na potrzeby dostaw „ostatniego kilometra”.

renault_master3

Master Z.E. czerpie z doświadczenia w produkcji samochodów elektrycznych oraz Renault Pro+ odpowiedzialnego za sprzedaż furgonów i lekkich samochodów dostawczych. Będzie można też zobaczyć Kangoo Z.E. – pierwszy seryjny elektryczny samochód dostawczy oraz ZOE – w pełni elektryczne auto z zasięgiem do 300 km.

Dostępny będzie też Renault Trafic w zabudowie gastronomicznej typu food truck. Zabudowa oraz kompleksowe wyposażanie wykonane przez firmę BCC Polska powinny spełniać potrzeby najbardziej wymagających szefów mobilnej kuchni.

renault_master4