SEAT: NOWY LIMITOWANY LEON ST CUPRA 370 CARBON (CENA)

cupra-leo-1

Limitowany SEAT Leon ST CUPRA 370 Carbon dołącza do rodziny Leona. To auto wyjątkowe – silnik o mocy 370 KM i momencie obrotowym 460 Nm sprawia, że osiąga ono prędkość 100 km/h w 4,5 sekundy.

Ceny najmocniejszej wersji zaczynają się od 209 300 złotych. Samochód – co istotne – może być serwisowane w dowolnym autoryzowanym serwisie marki.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

Nowy SEAT Leon ST CUPRA 370 Carbon to nie tylko duża moc i maksymalny moment obrotowy, napęd na cztery koła 4Drive czy sportowa, dynamiczna sylwetka. To także ekskluzywna, limitowana natura – na polskie drogi trafi jedynie 13 egzemplarzy tego niezwykłego auta.

cupra-leo-2

Nowe auto oferuje świetne właściwości jezdne za sprawą m.in. CUPRA Drive Profile, progresywnego układu kierowniczego, czy sportowego zawieszenia adaptacyjnego.

Model został wyposażony w ekskluzywne 19-calowe felgi aluminiowe CUPRA R (wykończone w kolorze czarnym i srebrnym), pakiet Full LED i sportowe hamulce Brembo (czterotłoczkowe czarne zaciski, tarcze hamulcowe o średnicy 370 mm z przodu i 310 mm z tyłu oraz wyczynowe klocki hamulcowe).

Z zewnątrz auto przyciąga wzrok elementami z włókna węglowego, a słuch – nowym układem wydechowym z charakterystycznymi czterema końcówkami. W środku kierowcy mają do dyspozycji m.in. kubełkowe fotele CUPRA z obiciem z alcantary oraz oświetlenie wnętrza LED z możliwością wyboru jego koloru.

Nowy SEAT Leon CUPRA 370 Carbon jest objęty gwarancją mechaniczną na 5 lat z limitem 150 000 km (przy czym w okresie pierwszych 2 lat od momentu wydania auta gwarancja nie ma limitu kilometrów).

cupra-leo-3