SKODA: SUPERB SPORTLINE TAKŻE Z SILNIKIEM HYBRYDOWYM

skoda-sup-s1

Skoda Superb Sportline, wyróżniająca się swoim eleganckim designem. Ale nie tylko – także najnowszymi technologiami, osiągami sportowego pojazdu oraz komfortem i przestrzenią limuzyny.

Przyciemnione światła przeciwmgielne, ekskluzywne obręcze kół ze stopów lekkich i charakterystyczne końcówki wydechu to tylko wybrane akcenty.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

Podkreślają one jej dynamiczną naturę. To samochód, który trudno przeoczyć na drodze. Czym wyróżnia się jego charakterystyczny design?

Superb Sportline przyjmuje rolę dynamicznego samochodu sportowego w rodzinie modeli. Jego atletyczny wygląd podkreślają czarne elementy, takie jak obramowanie zaprojektowanej na nowo atrapy chłodnicy czy nowa pozioma listwa o wysokim połysku pomiędzy światłami tylnymi Full LED. Reflektory Full LED Matrix i dynamiczne kierunkowskazy tylne są dostępne w wyposażeniu standardowym.

skoda-sup-s2

Przerobiony przedni zderzak o strukturze plastra miodu oraz 18-calowe czarne obręcze kół ze stopów metali lekkich Zenith podkreślają dynamiczny design pojazdu. Do tego opcjonalnie są dostępne 19-calowe wypolerowane obręcze kół ze stopów metali lekkich Vega i czarne Supernova.

Nowy model posiada w standardzie system bezkluczykowego dostępu i uruchamiania Kessy Full dla wszystkich drzwi oraz oświetlenie otoczenia Ambiente. Specjalny system monitorowania osiągów (Performance Monitor) informuje kierowców o sportowych ambicjach o przeciążeniach, temperaturze oleju oraz cieczy chłodzącej za pośrednictwem wyświetlacza systemu infotainment.

Bogata gama silników

Nowa Skoda jest dostępna z dowolnym silnikiem z gamy dla tego modelu. W przyszłym roku samochód będzie oferowany również jako Superb iV z napędem hybrydowym typu plug-in o mocy 160 kW (218 KM). Wszystkie silniki spełniają normę emisji Euro 6d TEMP. Najmocniejszy silnik benzynowy 2.0 TSI o mocy 200 kW (272 KM) ma napęd na cztery koła w standardzie. W przypadku najwyższej klasy silnika wysokoprężnego 2.0 TDI o mocy 140 kW (190 KM) napęd na cztery koła jest wyposażeniem opcjonalnym.

skoda-sup-s3

Sportowe zawieszenie obniżone o 10 mm jest dostępne w standardzie.

Alcantara, skóra i węglowa tekstura we wnętrzu

We wnętrzu utrzymanym w czarnej kolorystyce, tapicerka sportowych foteli kierowcy i pasażera z przodu jest wykonana z Alcantary w połączeniu ze skórą z kontrastowymi przeszyciami i zintegrowanymi zagłówkami. Opcjonalnie dostępne są przednie fotele z regulacją długości siedziska.

Dalsze elementy Sportline obejmują trójramienną, skórzaną, sportową kierownicę z kontrastowymi przeszyciami, czarne listwy dekoracyjne oraz dekor Carbon. Po raz pierwszy nowe auto jest dostępne opcjonalnie z podsufitką i słupkami tapicerowanymi elegancką czarną Alcantarą.

Odświeżona wersja Škody Superb pojawi się w Polsce w sprzedaży w trzecim kwartale bieżącego roku, natomiast jej hybrydowa wersja będzie dostępna na początku 2020 roku.