SUZUKI: TRWA ROADSHOW NOWEGO MODELU JIMNY

suzuki-jimny-r1

Jak już informowaliśmy, w salonach Suzuki w całej Polsce odbywa się cykl pokazów premierowych nowego Jimny. Roadshow to doskonała okazja, aby poznać zalety modelu.

Ale także poznać różne rodzaje napędów 4×4 ALLGRIP dostępne w crossoverach i SUV-ach marki.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

Dla uczestników pokazów przygotowano specjalną ofertę promocyjną na wszystkie modele z gamy japońskiej marki. Pierwsze z cyklu Roadshow odbyło się w Katowicach i Lublinie, aby w najbliższym czasie zagościć we wszystkich salonach marki Suzuki. Premierowe prezentacje cieszą się dużą popularnością pośród osób zainteresowanych małym samochodem terenowym z napędem na cztery koła.

suzuki-jimny-r2

Podczas pokazów odwiedzający mają również okazję zapoznać się rozwiązaniami Suzuki w zakresie napędu na 4×4 ALLGRIP, który jest dostępny również w modelach Ignis, SX4 S-Cross oraz Vitara. W momencie uślizgu kół przedniej osi moment obrotowy jest automatycznie przekazywany na koła tylne.

W napędzie ALLGRIP Select oferowanym w SX4 S-Cross i Vitarze kierowca ma możliwość wyboru jednego z czterech trybów jazdy: auto, sport, snow oraz lock. System Select, bazując na danych takich jak stopień otwarcia przepustnicy, kąt skrętu kierownicy i prędkości obrotowe kół, pozwala na „przewidywanie” zachowania auta i wyprzedzanie możliwości powstania poślizgu. Komputer analizując dane, przydziela moment obrotowy zanim dojdzie do utraty przyczepności.

suzuki-jimny-r3

ALLGRIP PRO to system zapewniający wysoką sprawność off-roadową dla profesjonalistów i kierowców szukających wrażeń poza utartymi szlakami. Oferuje 3 tryby pracy wybierane za pomocą dźwigni: 2H, 4H oraz 4L. W trybie 2H napęd jest dostarczany na tylną oś. Podczas jazdy na ośnieżonej lub śliskiej nawierzchni zalecany jest tryb 4H, w którym napęd jest przekazywany na obie osie. Do jazdy w najtrudniejszym terenie można wykorzystać tryb 4L z przełożeniem redukcyjnym.

Na wszystkich odwiedzających salony Suzuki w wieczór pokazu Roadshow czekają występy, ciekawe prezentacje oraz specjalna oferta na zakup nowego samochodu z gamy Suzuki. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w pokazach mogą się zapisywać na stronie: https://suzuki.pl/auto/samochody/Nowy-Jimny.

suzuki-jimny-r4