VOLVO TRUCKS: NOWY AUTORYZOWANY DEALER W BEŁKU

volv-TMiK1

W Bełku, w województwie śląskim uroczyście otwarto autoryzowany serwis Volvo Trucks. Właścicielem obiektu jest TMiK Tomasz Dzida Sp. z o.o.

Firma od wielu lat, z dużym sukcesem, prowadzi punkt serwisowy samochodów ciężarowych marki w Pszczynie. Inauguracja działalności nowego obiektu zgromadziła około 400 gości.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI

UŻYTKOWE


 

– Polska południowa, a w szczególności województwo śląskie, to obszar z dużym zagęszczeniem firm transportowych. Po wielu, bardzo pracowitych, latach funkcjonowania serwisu w Pszczynie zdecydowaliśmy o rozszerzeniu naszej działalności i uruchomieniu kolejnego obiektu aby zapewnić jak najlepszy dostęp i jak najszybszą obsługę serwisową dla naszych obecnych i przyszłych Klientów – powiedział podczas inauguracji Tomasz Dzida, właściciel i Prezes firmy TMiK Tomasz Dzida Sp. z o.o.

volv-TMiK2

Inwestycja firmy TMiK Tomasz Dzida Sp. z o.o. wpisuje się w strategię Volvo Trucks w Polsce, która ukierunkowana jest na ciągły rozwój sieci serwisowej, w celu zapewnienia szybkiego i łatwego dostępu do wysokiej jakości produktów i usług Volvo. W Polsce działa obecnie 31 punktów obsługi, w tym 9, w pełni zarządzanych przez Volvo, obiektów Volvo Group Truck Center, 13 dwumarkowych autoryzowanych serwisów Volvo Trucks i Renault Trucks oraz 9 autoryzowanych punktów obsługi samochodów ciężarowych Volvo, w tym właśnie nowy serwis w Bełku.

TMiK Tomasz Dzida Sp. z o.o. w Bełku posiada autoryzację na świadczenie oryginalnych usług serwisowych oraz sprzedaż oryginalnych części zamiennych Volvo. Firma oferuje również pełen zakres napraw powypadkowych. Dodatkowym atutem obiektu są funkcjonujące na jego terenie Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów oraz myjnia.

Serwis w Bełku to zupełnie nowy budynek, zaprojektowany i zbudowany zgodnie ze standardami Volvo w zakresie wyposażenia i troski o środowisko. Całość inwestycji zajmuje powierzchnię 2 000 m2. W części warsztatowej budynku znajdują się trzy pełnowymiarowe, przejazdowe stanowiska obsługowo- naprawcze oraz rozbudowane zaplecze serwisowe z bogato wyposażonym magazynem części zamiennych o powierzchni 200 m2. W serwisie znalazły zatrudnienie 22 osoby.

volv-TMiK3

Punkt posiada bardzo dogodną lokalizację tuż przy autostradzie A1 (zjazd na Rybnik) i drodze wojewódzkiej nr 925.

Dane kontaktowe:
* TMiK Tomasz Dzida Sp. z o.o.;
– 44-230 Bełk , ul. Główna 2;
– tel.: +48 32 661 83 00;
– tel. kom.: +48 725 884 883, +48 726 884 883;
* Godziny otwarcia:
– pn.-pt.: 07:00 – 21:00;
– sb.: 07:00 – 13:00.