YAMAHA: ZAPROSZENIE NA TARGI WARSAW MOTORCYCLE SHOW

yama-targi1

Yamaha Motor Polska wraz z siecią dealerską zaprasza na pierwszą edycję Warsaw Motorcycle Show – nową imprezę branży motocyklowej, organizowaną w pierwszy weekend marca w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą.

Dla wszystkich zwiedzających marka szykuje ekspozycję – wszechstronną gamę dynamicznych motocykli i szybkich skuterów, pojazdy ATV i topowy side- by- side oraz produkty marine.


Zobacz także:

MOTOCYKLE

SPORT


 

Zwiedzający mogą wygrać w konkursie skuter trójkołowy Yamaha Tricity.

W dniach 2-4 marca czeka fanów motocykli prawdziwe święto. W nowym centrum wystawienniczym Ptak Warsaw Expo nie zabraknie premier – w tym drugiej generacji najlepiej sprzedającego się w zeszłym roku w Polsce motocykla o pojemności powyżej 125 cm3 – MT-07, czy drapieżnego MT-09 w ekskluzywnej wersji SP.

yama-targi3

Listę prezentowanych nowości uzupełni sportowo- turystyczny Tracer 900GT oraz gama najnowszych maksiskuterów XMAX. Ponadto, zobaczymy wybrane produkty z pozostałych segmentów producenta – w tym quad Grizzly 700 Camo i zwycięski pojazd side- by- side YXZ1000R SS oraz sprzęt marine: super szybkie skutery wodne VXCruiser HO oraz VXR, a także silniki zaburtowe do łodzi motorowych.

Na stoisku nie zabraknie gości specjalnych, którzy będą czekać na zwiedzających – Anna Jackowska, czyli Kobieta na Motocyklu, fan XSR900 Robert Rozmus, zawodnik i komentator MMA Łukasz „Juras” Jurkowski oraz zawodnicy Yamahy: zdobywca Pucharu Europy klasy Supersport 300 Daniel Blin, zaledwie 11-letni mistrz Polski w MX85 Olaf Włodarczak, trzykrotny mistrz świata we freestyle’u motocyklowym Rafał „Stunter 13” Pasierbek, stunter Piotr „Zaleś” Zalewski, a także zawodnicy z teamów Pazera Racing Team, z 11-krotnym mistrzem Polski Pawłem Szkopkiem na czele, i Wójcik Racing Team – zdobywcy czterech tytułów mistrza Polski w 2017 roku w wyścigach motocyklowych.

yama-targi2

Pojawią się także czynni zawodnicy motocrossu Karol i Łukasz Kędzierscy oraz 9-krotny mistrz Polski enduro Łukasz Kurowski.

Fanom sportowej jazdy polecamy spotkanie z przedstawicielami międzynarodowego Pucharu Yamaha YZF-R6 powered by Bridgestone, który zostanie rozegrany w nadchodzącym sezonie na sześciu europejskich torach wyścigowych, w tym w Poznaniu.

Wizyta na stoisku Yamahy będzie także okazją do zrobienia planów na 2018 – wystarczy wybrać spośród szerokiej oferty imprez torowych, rajdowych i wycieczek turystycznych, które Yamaha Motor organizuje wraz z zaufanymi partnerami w Polsce oraz w słonecznej Hiszpanii. Zapraszamy!

Chcesz wygrać skuter Yamaha Tricity? Wystarczy, że nagrasz krótkie video z odpowiedzią na pytanie „Dlaczego kochasz motocykle?” i wstawisz je w komentarzu pod konkursowym postem na facebookowym profilu wystawy. Termin zgłoszeń to 27 lutego.

yama-targi4

Spośród nadesłanych odpowiedzi wybrane zostaną trzy najlepsze filmy, których autorzy wezmą udział w wielkim finale podczas Warsaw Motorcycle Show.

Warsaw Motorcycle Show – godziny otwarcia
– piątek, 2 marca: 10:00 – 18:00;
– sobota, 3 marca: 10:00 – 18:00;
– niedziela 4 marca: 10:00 – 18:00.