4MOBILITY: WE WROCŁAWIU RUSZA CARSHARING PREMIUM

Mieszkańcy Wrocławia będą mogli skorzystać z carsharingu premium spółki 4Mobility. Już na początku października rusza bowiem nowa usługa.

Do dyspozycji zainteresowanych zostaną oddane nowe samochody marki Audi.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

Dostępna będzie także nowa usługa 4Mobility Black, która umożliwia wynajem samochodów nieoklejonych logotypami firmy. Dla wszystkich wrocławian, zarejestrowanych przed 5 października, czekają kupony na pierwszy przejazd.

Na początek udostępnionych zostanie 30 aut marki Audi w modelach Q2 i A3. Auta można wypożyczyć w dowolnym momencie przy użyciu intuicyjnej aplikacji, bez zbędnych formalności (wystarczy aplikacja i prawo jazdy), oraz bez konieczności wcześniejszej rezerwacji. Oferta pozwala na wynajem samochodu na dni, tygodnie, a nawet miesiące. Spółka planuje stopniową rozbudowę wrocławskiej floty i strefy.

Jak własnym autem

Poza autami premium spółka oferuje również niedostępną w innych carsharingach możliwość wynajmu samochodów nieoklejonych logotypami.

– Nasze badania oraz analiza ofert dostępnych za granicą pokazały, że istnieje taka potrzeba wśród klientów. Co ważne, w żadnej konkurencyjnej aplikacji podobna oferta nie jest dostępna. Usługa ta jest więc zupełną nowością na polskim rynku carsharingu. W okresie pandemii wprowadziliśmy także pakiety wynajmu długoterminowego, które są alternatywą dla komunikacji miejskiej a w niedalekiej przyszłości również dla leasingu – mówi Paweł Błaszczak, prezes zarządu 4Mobility.

Paliwo i parkometry w cenie

W większości pakietów koszty paliwa i parkometrów pokrywa 4Mobility, jednak użytkownik może wybrać też takie, w których sam dba o to we własnym zakresie. Co ważne, podczas rezerwacji samochód dostępny jest dla wypożyczającego na wyłączność.

– Na początku roku zainicjowaliśmy proces podwojenia naszej floty. Pomimo pandemii koronawirusa, zgodnie z planem, zakończyliśmy tę inwestycję. Część zakupionych aut wzmocniła nasze dotychczasowe lokalizacje. Już na wiosnę sygnalizowaliśmy jednak, że pozostałe pojazdy będą wykorzystane w zupełnie nowych lokalizacjach. W dalszym ciągu myślimy bowiem o zwiększaniu zasięgu naszych usług – dodaje Paweł Błaszczak, prezes zarządu 4Mobility.