60 AUT Z MM CARS NA TRASIE WYŚCIGU TOUR DE POLOGNE

mmcars-tdp2

Zakończyła się tegoroczna edycja kolarskiego wyścigu Tour de Pologne. Zawodnicy zmagali się jadąc na rowerach, ale niezbędna im była pomoc samochodów, w których jechali kierownicy zespołów i mechanicy.

MM Cars wraz z wypożyczalnią samochodów MM Cars Rental dołączył do grona oficjalnych partnerów elitarnego wyścigu.


Zobacz także:

SPORT

ROZMAITOŚCI


 

mmcars-tdp1

W ramach współpracy z organizatorami wydarzenia MM Cars i MM Cars Rental przekazały flotę 60 pojazdów. Wśród nich znalazły się przede wszystkim modele: Opel Grandland X, a także samochody dostawcze jak Combo Cargo, Vivaro i Movano, dedykowane głównie do przewozu sprzętu kolarskiego. Z kolei wisienką na torcie na trasach 76. edycji Tour de Pologne był sportowy Opel Insignia GSI.

Podobnie jak w ubiegłym roku, z samochodów korzystali m.in. sędziowie, przedstawiciele mediów oraz goście VIP. Motoryzacyjny partner wyścigu zaprezentował swoje samochody na starcie w Krakowie, ale także w specjalnych strefach w Chorzowie oraz Bukowinie Tatrzańskiej podczas finału.

mmcars-tdp3

mmcars-tdp5

– MM Cars od lat z dumą angażuje się w sponsoring sportowy. Jesteśmy wieloletnim oficjalnym partnerem klubu GKS. Jako grupa dealerska chcemy być blisko naszych klientów, prawdziwych fanów, dzielić z nimi sportowe emocje i pasje. Współpraca przy Tour de Pologne jest dla nas wspaniałym uzupełnieniem naszych działań i możliwością dalszego wzmacniania świadomości marki oraz zaprezentowania naszych produktów – powiedział Piotr Mozdyniewicz, Prezes Zarządu MM Cars Sp. z o.o.

– Bardzo serdecznie dziękuję grupie MM Cars, że organizuje z nami wyścig Tour de Pologne. Nasz narodowy wyścig to nie tylko sportowe wydarzenie na najwyższym poziomie, ale również olbrzymie przedsięwzięcie logistyczne i organizacyjne. Bez samochodów, bez całego zabezpieczenia, nie udałoby się tego przeprowadzić. Flota samochodowa to bardzo ważny element każdego wielkiego wyścigu kolarskiego, dlatego cieszymy się, że tak silna grupa dealerska, jaką jest MM Cars, angażuje się w organizację Tour de Pologne – komentował Czesław Lang, Dyrektor Generalny wyścigu.

mmcars-tdp6