BECKER ACTIVE 43 TRANSIT: WYGODNY W DRODZE

Producent urządzeń nawigacyjnych marki Becker wprowadza do sprzedaży kolejny model dedykowany dla samochodów ciężarowych, autobusów i kamperów – Active 43 Transit. Produkt został wyposażony w atrybuty nawigacyjne i punkty POI dla samochodów ciężarowych, zestaw głośnomówiący Bluetooth oraz wzmocnioną obudowę.

Dzięki możliwości wprowadzenia szczegółowych danych pojeździe urządzenie dopasowuje się do indywidualnych potrzeb użytkowników nawet nietypowych pojazdów. Opcjonalnie Becker Active 43 Transit może zostać wyposażony w TMC Premium w Polsce.

Ciężarówką po Polsce i Europie

Becker Active 43 Transit pozwala na komfortowe podróżowanie po całej Europie Zachodniej oraz Wschodniej, w tym po Rosji i Ukrainie (pełne pokrycie map). Dodatkowo obsługuje cyrylicę rosyjską i ukraińską, co ułatwi wprowadzanie adresu. Użytkownik ma zapewniony również dostęp do szerokiej bazy punktów POI dedykowanych dla samochodów ciężarowych, w tym parkingów i warsztatów.

Tak jak w przypadku wcześniejszych modeli użytkownik może wybrać jeden z 4 profili pojazdów o dużych gabarytach (sam. ciężarowy, autobus, kamper, z/bez przyczepy) i sam wprowadza szczegółowe dane o jego wymiarach i zawartości materiałów niebezpiecznych. Dzięki temu ma pewność, że z trasy zostaną wykluczone nieodpowiednie drogi.

Dopasowany do realiów drogi

Urządzenie wyróżnia się wzmocnioną obudową, bardziej odporną na zarysowania, dzięki czemu nie zniszczy się w trakcie częstych podróży. Dodatkowo dla osób, które codziennie korzystają z nawigacji lub planują dłuższy wyjazd ciągłe odłączanie i podłączanie urządzenia jest niewygodne. Aktywny uchwyt pozwala na podłączenie zasilania bezpośrednio do stacji dokującej, a w wersji EasyClick do zamontowania urządzenia wystarczy jeden ruch.

Natomiast przycisk Becker ułatwia szybką obsługę urządzenia: krótkie przyciśnięcie powoduje powrót o jeden krok do tyłu, a dłuższe przytrzymanie pozwala wrócić bezpośrednio do menu głównego. Dużym ułatwieniem dla użytkowników było zrezygnowanie z funkcji wyłączania urządzenia przyciskiem Becker, dzięki czemu nie grozi nam przypadkowe wyłączenie nawigacji. Urządzenie posiada antenę TMC pozwalającą na odbiór komunikatów TMC w wielu krajach Europy Zachodniej, a opcjonalnie można je wyposażyć w Premium TMC w Polsce.

Wszystko, czego potrzebujesz

Becker Active 43 Transit został także wyposażony w najważniejsze funkcje znane z poprzednich modeli. Dzięki BestTracks kierowca może wybierać z pomiędzy trzech alternatywnych tras jednego typu (ekonomiczna, szybka, krótka, łatwa). Trasa ekonomiczna została wzbogacona o ustawienia rodzaju silnika oraz spalania w mieście i poza nim dzięki czemu zużycie paliwa zostaje zoptymalizowane. Jednym z największych problemów podczas długich tras jest niemożliwość prowadzenia rozmów przez telefon, dlatego Becker Active 43 Transit został wyposażony w zestaw głośnomówiący Bluetooth.

Specyfikacja techniczna
• ekran dotykowy 4,3cala z powłoką antyrefleksową;
• pamięć 4 GB;
• rozdzielczość 480×272;
• odbiornik GPS: SIRF III InstantFixII;
• kanał wiadomości o ruchu drogowym TMC;
• mapy 43 krajów Europy;
• mapy zawierające atrybuty dla samochodów ciężarowych: Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Polska, Niemcy, Norwegia, Rumunia, Szwajcaria, Słowacja, Słowenia, Szwecja, UK, Węgry, Włochy;
• zasilanie z gniazda zapalniczki 12-24 V;
• bateria litowo-jonowa (4 godziny pracy);
• czytnik kart micro SD;
• gwarancja: 24 miesiące.