BECKER: FOOTBALL – LIMITOWANA EDYCJA NAWIGACJI

Becker Football to limitowana edycja urządzeń nawigacyjnych przygotowana z myślą o fanach wybierających się na Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. Zawiera dodatkowe mapy Polski i Ukrainy od lokalnych dostawców ze szczegółowymi informacjami nt.: lokalizacji stadionów 3D, miejscach treningowych drużyn, strefach kibica, restauracjach i pubach oraz centrach pobytowych drużyn.

W ofercie znajdują się modele Ready 43 Football, Ready 50 Football i Active 50 Football.

Dzięki specjalnej aplikacji użytkownicy będą mogli w pełni wykorzystać możliwości, które niesie ze sobą zbliżający się turniej EURO 2012. Obejrzenie ulubionego piłkarza podczas treningu, wspólne świętowanie zwycięstw z innymi fanami lub zwiedzenie nowego miasta w przerwie między meczami. W razie nagłej potrzeby bezproblemowe uzyskanie pomocy od odpowiednio przeszkolonych centrów obsługi, ponieważ mapy zawierają oznaczone punkty referencyjne z anglojęzyczną obsługą. Aplikację dedykowaną dla urządzeń marki Becker przygotowała firma IMAGIS.

Gwarancja jakości

Dodatkowo wszystkie modele zostały wyposażone w pełnowartościowe oprogramowanie nawigacyjne Becker i mapy całej Europy. Ready 43 Football posiada widok terenu 3D, asystenta pasa skrętu i rzeczywisty widok skrzyżowań oraz alternatywne trasy (w tym trasę ekonomiczną). Ready 50 Football i Active 50 Football zawierają dożywotnio opłacone HQ TMC w Polsce, interaktywnego asystenta kierowcy Becker SituationScan i pięciocalowy ekran. Natomiast drugi model został rozbudowany o zestaw głośnomówiący Bluetooth i głosowe wybieranie adresu Becker OneShot. We wszystkich modelach można również aktywować funkcję uczącej się nawigacji, która pozwala na kalkulację trasy omijającej natężenie ruchu.

Piłkarskie partnerstwo

Rok 2012 będzie ważny dla rozwoju branży piłki nożnej. Oprócz międzynarodowego turnieju, na rynku pojawi się profesjonalny zestaw akcesoriów wspomagający trening piłkarzy o każdym stopniu zaawansowania beMeister. Stworzyła go niemiecka firma IMPIRE, która posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży piłkarskiej – obsługuje Bundesligę i Bundesligę 2 w zakresie analiz meczów zarówno dla klubów jak i mediów. W związku z premierą beMeister w Polsce firmy nawiązały współpracę – do każdego urządzenia z serii Football dołączono rabat 20 % na zakup zestawu.

Dostępne 24/7

Równocześnie z premierą limitowanej edycji Becker Football w Polsce, marka zadebiutuje w nowo otwartej internetowej galerii handlowej Sensido. Dzięki temu klienci nie tylko będą mogli kupić o każdej porze dnia przez cały tydzień w sklepie Shop4Media, ale również wykorzystać rabat przyznany po zamówieniu urządzenia na inne zakupy we wszystkich sklepach w galerii z m.in. branży kosmetycznej, sportowej lub gier.