BECKER: NAWIGACJA READY 45 LMU NA WAKACJE

Na wakacje Becker wprowadza na rynek dwa nowe modele urządzeń nawigacyjnych z Dożywotnią Aktualizacją Map – Becker Ready 45 LMU z 4,3-calowym ekranem i Becker Ready 50 LMU z 5-calowym ekranem oraz Becker Ready SE dla początkujących użytkowników nawigacji.

Wszystkie urządzenia zostały wyposażone w funkcje wspomagające płynną jazdę: Becker SituationScan i uczącą się nawigację. Modele LMU dodatkowo posiadają dożywotnio opłacone Premium HQ TMC w Polsce.

Becker SituationScan to interaktywny asystent kierowcy, który został wprowadzony do wszystkich nowych urządzeń, dzięki czemu po raz pierwszy jest dostępny w modelach z 4,3-calowym ekranem. Funkcja analizuje zachowanie kierowcy na drodze i domyśla się jego potrzeb na danym etapie podróży. Urządzenie cały czas kontroluje sytuację na trasie i sugeruje alternatywne rozwiązania, gdy zajdzie taka potrzeba.

Kierowca ma wygodny dostęp do asystenta bezpośrednio z ekranu mapy. Funkcja współpracuje również z kanałem wiadomości o ruchu na drogach Premium HQ TMC, dzięki czemu bierze pod uwagę również aktualną sytuację na drodze i pozwala na ominięcie utrudnień bez wprowadzania dodatkowych poleceń do aplikacji TMC.

Dożywotnia Aktualizacja Map

Mapy zainstalowane na urządzeniach nawigacyjnych zazwyczaj są już nieaktualne w momencie zakupu, a darmowe aktualizacje są ograniczone czasowo. Natomiast seria Becker LMU zapewnia użytkownikom dożywotnią aktualizację zainstalowanych na urządzeniu map 44 krajów Europy. Oznacza to, że użytkownicy, którzy zarejestrują się online poprzez Becker Content Manager w ciągu 30 dni od zakupu urządzenia otrzymają do 3 aktualizacji map rocznie.

Dożywotnia aktualizacja map jest aktywna tak długo jak urządzenie będzie w użyciu. Dzięki temu użytkownicy nie muszą inwestować w mapy i zawsze będą podróżować spokojnie z ich najnowszą wersją – od północnych regionów po Sycylię i od Porto do Ukrainy. „Młodszy brat” urządzenia, Becker Ready 45 SE nie został wyposażony w dożywotnią aktualizację map, ale jest dostępny w atrakcyjniejszej cenie. Dodatkowo został objęty 70 proc. zniżką na zakup dwuletniej subskrypcji map.

Idealna obsługa

Na wysoką jakość urządzenia składa się nie tylko wykonanie obudowy oraz oprogramowania, ale również wygoda obsługi w przypadku aktualizacji lub wykupywania nowych map oraz gdy trzeba skorzystać z serwisu. Dlatego nowa wersja programu Becker Content Manager instaluje się automatycznie po pierwszym podłączeniu urządzenia do komputera oraz pozwala na dokonywanie płatności zwykłą kartą płatniczą, dzięki czemu nie trzeba już posiadać karty kredytowej aby wykupić nowe mapy.

Dodatkowo wszystkie urządzenia, w tym te z najniższej półki, są objęte pełną 24-miesięczną gwarancją door-to-door, co oznacza, że od momentu zgłoszenia awarii do serwisu odpowiada on również za darmowy transport urządzenia w obie strony. Serwis obsługuje również infolinię marki Becker, dzięki czemu wiele problemów można rozwiązać od razu.

Urządzenia są już dostępne w sprzedaży.