BENTLEY: NOWE WERSJE WYPOSAŻENIA MODELI CONTINENTAL I FLYING SPUR

Bentley wzbogacił swoje portfolio o odnowione wersje stylizacji nadwozia modeli Continental GT i GTC Azure oraz odświeżył modele Flying Spur S oraz Speed

Portfolio marki Bentley zostało wzbogacone o opcje wyposażenia, które oferują kierowcom wyższe poczucie komfortu, luksusu oraz ekscytującej jazdy. Obie wersje modelu Continental (GT i GTC Azure) zostały wyposażone w elegancki i charakterystyczny grill w kolorze jasnego chromu. W standardzie tej gamy pojawiły się też 22-calowe czarne, lakierowane felgi o wysokim połysku pochodzące z modelu Flying Spur. We wnętrzu dwudrzwiowych grand tourerów pojawiły się także pikowane fotele.


Zobacz także:

TOYOTA: TAK ROZWIJAŁ SIĘ PRIUS PLUG-IN HYBRID
 

ROZMAITOŚCI


 

Wykładzina z najwyższej jakości wełny

Wśród nowości dostępnych w standardzie najnowszej wersji modelu Azure jest wykładzina Wilton, do produkcji której wykorzystano czystą i wyselekcjonowaną odmianę wełny o wysokiej jakości. Kolor tkaniny nakładany jest metodą barwienia motków, co pozwala na lepszą kontrolę jakości barwnika i zapewnia lepsze dopasowanie odcieni. Wykładziny są również dostępne jako dodatkowa opcja w niektórych modelach poza gamą Azure. W pozostałych, do wytworzenia dywaników zastosowano nylon pochodzący z recyklingu, dzięki czemu sposób produkcji jest jeszcze bardziej zrównoważony.

Dodatkowe warianty wykończenia

W gamie Speed pojawiła się nowa dodatkowa opcja do wyboru. Elementy wykończeniowe nadwozia są teraz dostępne w nowoczesnym kolorze szarości Granite, który uzupełnia opcjonalną specyfikację Blackline. W modelach Flying Spur Speed i S zrezygnowano również z prostego łopatkowego grilla na rzecz wersji matrycowej. Inspiracją do jego powstania były modele wyścigowe z lat 20. ubiegłego wieku.

Nowością wprowadzoną jako opcja we wszystkich gamach Continental GT i Flying Spur jest wykończenie listwy bocznej drzwi oraz listwy deski rozdzielczej w ciemnym odcieniu szczotkowanego aluminium, które po raz pierwszy pojawiło się w modelu Bentayga.

Brytyjskie samochody w odcieniu turkusu

Bentley do gamy swoich wszystkich modeli wprowadził również opcjonalny lakier nadwozia w nowym kolorze, który stanowi mieszankę błękitu i zieleni – Topaz Blue.