BMW INCHCAPE WARSZAWA: PIERWSZY W EUROPIE SALON M POWER

bmw-m550-1

To prawdziwa gratka dla fanów motoryzacji i mocnych wrażeń! Najmocniejsze i najbardziej zaawansowane technologicznie modele BMW wersjach M Power pojawią się w warszawskim salonie BMW Inchcape Motor.

Przez cały tydzień pojazdy o mocy przekraczającej 500 KM oddane zostaną do dyspozycji klientów, zmieniając miejsce w pierwszy w Europie salon M Power.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

– To wydarzenie jakiego nie było dotąd w Polsce i Europie: salon z „cywilnymi” pojazdami zmieni się w jedyny w swoim rodzaju showroom prezentujący sportowe wersje BWM – twierdzi Marcin Słomkowski, prezes Inchape Motor Polska.

bmw-m550-2

Już w sobotę 22 kwietnia w salonie Inchcape Motor będzie można poczuć moc M Power. Odwiedzający salon będą mieli okazję nie tylko podziwiać najmocniejsze wersje BMW, poznać ich historię i specyfikację, ale również przetestować wybrany model, by zrozumieć na czym polega fenomen pojazdów ze znaczkiem M.

Wydarzenie poprowadzi znany dziennikarz motoryzacyjny Patryk Mikiciuk, przedstawiając odwiedzającym najnowsze modele BMW – M2, M3 (w tym w specjalnej wersji 30 Yahre), M4, M5, M6 a także terenowe X5M oraz X6M. Najwięksi fani motoryzacji uraczeni zostaną również możliwością sprawdzenia części modeli bezpośrednio na drodze podczas jazd testowych.

bmw-m550-3

BMW M GmbH jest legendarnym oddziałem monachijskiej firmy, specjalizującym się w produkcji samochodów sportowych. Stworzony w 1972 roku, BMW M (M od Motorspot) odpowiadał m.in. za wdrożenie i prowadzenie programu obecności niemieckiego koncernu w wyścigach samochodowych. Dziś BMW M dostarcza fanom sportowych wrażeń jedne z najbardziej zaawansowanych technologicznie pojazdów na świecie będące kontynuacją ponad 40-letniej tradycji firmy.

Spotkania z BMW M odbędzie się w dniach 22-28 kwietnia 2017 w BMW Inchape Motor przy Al. Prymasa Tysiąclecia 64. Od swojego debiutu na rynku polskim marka Inchape honorowana była wieloma nagrodami branżowymi. Inchcape Polska to 7-krotny dealer roku BMW, 3-krotny dealer roku MINI oraz najlepszy dealer BMW Motorrad roku 2016.