BMW: NOWE MODELE X6, X7, X5 M ORAZ X6 M JUŻ WKRÓTCE

bmw-akceso1

Nowe BMW X6 z segmentu Sports Activity Coupé (SAC) pojawi się na runku jeszcze w tym roku – w listopadzie. Wiosną 2020 roku zadebiutują kolejne modele – X5 M oraz X6 M.

Te ostatnie wyposażone będą w silniki benzynowe V8 BMW M TwinPower Turbo o pojemności 4,4 l i mocy 441 kW (600 KM) oraz 460 kW (625 KM) i zapewnią znakomite osiągi.


Zobacz także:

PREMIERY

ROZMAITOŚCI


 

Do tych trzech modeli oraz do BMW X7 będzie oferowana szeroka gama akcesoriów M Performance Parts. Dzięki nim będzie można jeszcze bardziej podkreślić stylistykę i sportowy charakter samochodu i spersonalizować go odpowiednio do własnego gustu. Spełniają one również najwyższe wymagania w zakresie lekkiej konstrukcji i aerodynamiki.

bmw-akceso4

Wygląd zewnętrzny

Sportowy charakter BMW X6 i X6 M oraz BMW X5 M podkreślony jest przez wiele elementów zewnętrznych M Performance z karbonu. To na przykład atrapa chłodnicy, nakładki progów M Performance czy tylny dyfuzor nadają autu rasowy, wyścigowym wygląd.

Wrażenie wizualne w X5 M podkreślają także tylne płetwy M Performance w błyszczącym kolorze czarnym i spojler dachowy, o nabłyszczanej czarnej barwie. Przepływ powietrza w tylnej części pojazdu wpływa pozytywnie na stabilność jazdy na wprost.

bmw-akceso3

Akcenty wizualne w X6 zapewnia folia M Performance w kolorze mroźnej czerni. Jest to matowy czarno-szary pasek z napisem M Performance umieszczany w dolnej części boków pojazdu. Folia zdobi przód X6. W X7 karbonowe obudowy lusterek zewnętrznych M Performance umożliwiają wzbogacenie szlachetnego wyglądu pojazdu o stylowe sportowe akcenty.

Sportowy układ hamulcowy

Układ hamulcowy M Performance montowany standardowo w X5 M i X6 M jest dostępny opcjonalnie w X6. Większe wentylowane i perforowane lekkie tarcze hamulcowe zapewniają najlepszą reakcję. Lakierowane na czerwono zaciski stanowią przy tym również wizualny element.

bmw-akceso5

Zestawy kół z oponami letnimi dostępne będą w rozmiarach do 22 cali, a w zimowych – w rozmiarze do 21 cali oferowanych do wszystkich czterech modeli.

Wnętrze

Wyścigowy charakter podkreśla kierownica M Performance. Część chwytna z alcantary z dużymi podparciami na kciuki i specjalnym podbiciem leży w dłoniach i zapewnia świetne wyczucie. Oferowane są łopatki zmiany biegów z karbonu zamiast w standardowym chromowanym wykończeniu. Ciekawie prezentują się nakładki na pedały i podnóżek ze stali szlachetnej oferowane standardowo w modelach M i opcjonalnie w X6 i X7.

bmw-akceso2