BMW: xDRIVE CHALLENGE 2014 – GRAJ I ŚCIGAJ SIĘ W DTM

B 2_142027

Z myślą o miłośnikach motorsportu BMW stworzyło innowacyjną grę, dzięki której w domowym zaciszu na ekranie swojego iPada lub iPhona doświadczysz radości z jazdy tradycyjnej dla bawarskiej marki.

Za pośrednictwem Facebooka będziesz mógł ścigać się bezpośrednio i w czasie rzeczywistym ze swoimi znajomymi lub wyzwać na pojedynek jednego z kierowców BMW startujących na co dzień w serii DTM.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI
SPORT


BMW xDrive Challenge 2014 to również okazja do sprawdzenia możliwości systemu xDrive w jego naturalnych, zimowych warunkach. Dodatkowo każdy z graczy będzie mógł zindywidualizować wygląd dostępnych w grze samochodów z serii X – X1, X3, X5 lub X6. Szczególną gratką dla miłośników marki będzie możliwość jazdy nową generacją BMW X5, zaprezentowaną pod koniec roku 2013. Za pomocą zdobywanych w wyścigach punktów gracz będzie mógł odkrywać kolejne fragmenty miasta, w których kryją się warsztaty umożliwiające udoskonalanie swojego samochodu lub wymianę go na inny z modeli BMW X.

Bez wątpienia dużą zaletą gry jest możliwość konkurowania ze znajomymi z Facebooka. Uczestnicy gry będą mogli również porównywać swoje czasy na poszczególnych trasach. Na całym świecie aplikacja została ściągnięta już 120 000 razy, a ponad 10 000 graczy pochodzi z Polski. Każdy z nich za pośrednictwem gry może zapisać się również na jazdy testowe jednym z modeli BMW X wyposażonym w system xDrive.

B 1_42026