BMW: ZIMA STARTUJE W TATRACH – ATRAKCJI NIE ZABRAKNIE

bmw-320d

Jazdy testowe najnowszymi modelami BMW wyposażonymi w napęd xDrive, próby na rampach czy zawody narciarskie BMW xDrive Challenge powered by Rossignol to tylko niektóre z atrakcji „Zimy z BMW”, która startuje w Tatrach.

Na osoby odwiedzające Kotelnicę w Białce Tatrzańskiej między 25 stycznia a 8 lutego czekają niespodzianki. A w już drugiej połowie stycznia ma się zacząć w naszym kraju prawdziwa, śnieżna i mroźna zima…


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Wielbiciele nart, a także wszyscy miłośnicy zimowych górskich widoków będą mieli okazję sprawdzić możliwości najbardziej inteligentnego napędu na cztery koła w trakcie krajobrazowych jazd terenowych, a także ćwiczeń przeprowadzonych pod okiem instruktorów.

Narciarze, którzy skorzystają z jazd testowych, mogą także udoskonalić swoje umiejętności zjazdowe biorąc udział w bezpłatnych lekcjach prowadzonych przez profesjonalnych instruktorów narciarskich. Na 8 lutego zaplanowano zawody, w których może wziąć udział każdy, bez względu na umiejętności, a na zwycięzców czekają nagrody z kolekcji BMW Lifestyle oraz Rossignol.

Specjalne atrakcje przygotowano także dla turystów wypoczywających w Zakopanem, Beskidzie Sądeckim lub na Mazurach. Wszyscy goście hoteli Belvedere, Litwor, Nosalowy Dwór, Stamary oraz Rysy w Zakopanem będą mogli w trakcie swojego pobytu bezpłatnie wypożyczyć samochód BMW z system xDrive i wybrać się na całodzienną przejażdżkę.

BMW nie zapomniało również o narciarzach wypoczywających w Alpach. Podejmij Alpejskie wyzwanie i weź udział w konkursie, w którym do wygrania są 3 ekskluzywne wyjazdy all inclusive do 4-gwiazdkowego hotelu w Solden, wraz z nowym BMW X5 wyposażonym w system Connected Drive do wykorzystania podczas wyjazdu.

Zasady konkursu dostępne są na stronie konkurs.zimazbmw.pl.