CHEVROLET: TRAX AUTEM NA CO DZIEŃ PLAYBOYA

Chevrolet 1-283553

Podczas uroczystej gali wręczenia nagród w konkursie Samochód Roku Playboya 2013 przedstawiciele Chevroleta odebrali nagrodę za zwycięstwo w kategorii „Auto na co dzień”.

Jury doceniło Chevroleta Traxa za wygodę, z jaką podróżuje się nowym małym SUV-em, a także jego przystosowanie do jazdy po polskich drogach, czyli zwiększony prześwit i opcjonalny napęd na wszystkie koła. Chevrolet Trax został uhonorowany tym tytułem wraz z Oplem Mokką.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


W imieniu Chevroleta nagrodę odebrał Andrzej Żelazny, dyrektor generalny Regionu Europy Północnej. Dziękując za wyróżnienie, pokreślił fakt, że jury konkursu już po raz trzeci z rzędu nagrodziło model Chevroleta – w ubiegłym roku wyróżnione zostało Camaro, a dwa lata wcześniej Orlando.

Trax to całkiem nowy SUV Chevroleta, który łączy w sobie dynamikę jazdy, łatwość prowadzenia i niskie zużycie paliwa typowe dla mniejszych aut osobowych oraz wszechstronność, wygodę i wysoką pozycję w trakcie jazdy typowe dla samochodów klasy SUV. Ponadto Trax wyróżnia się wszechstronnymi rozwiązaniami, poczynając od nowoczesnej kabiny pasażerskiej, przez napęd na cztery koła, a kończąc na możliwościach przyłączeniowych, będących zasługą technologii Chevrolet MyLink.

Pierwsi klienci wyjechali swoimi Traxami z salonów dilerskich w Polsce w maju.

Chevrolet 2-Trax-284370