CHEVROLET: TRAX DOJEDZIE DO POLSKI LATEM

Chevrolet-Trax-283833

Podczas salonu samochodowego w Genewie zadebiutuje Chevrolet Trax. Wkrótce potem ma trafić do salonów sprzedaży w Europie. W Polsce wydawanie samochodów pierwszym nabywcom rozpocznie się na początku lata.

Nowego SUV-a Chevroleta cechuje atletyczna, żywa stylistyka, gama trzech wydajnych silników oraz układ jezdny o sportowej charakterystyce, odpowiadający potrzebom nowoczesnego kierowcy. Linia silników obejmuje turbodoładowaną jednostkę benzynową o mocy 140 KM (103 kW) i pojemności 1,4 l, silnik benzynowy o pojemności 1,6 l oraz silnik wysokoprężny o mocy 130 KM (96 kW) i pojemności 1,7 l.Wszystkie wersje z manualną skrzynią biegów wyposażone będą w technologię Start/Stop. Trax oferowany będzie w wersji z napędem na przednią oś (FWD) oraz na obie osie (AWD).


Zobacz także:
SALONY SAMOCHODOWE


Chevrolet Trax w bogatszych wersjach wyposażeniowych będzie standardowo oferowany z technologią Chevrolet MyLink, która pozwala wyświetlać zawartość smartfona na wysokiej rozdzielczości siedmiocalowym, kolorowym wyświetlaczu dotykowym. Chevrolet MyLink będzie umożliwiał również korzystanie z nawigacji poprzez specjalną aplikację na smartfona o nazwie BringGo, a także korzystanie z internetowego radia TuneIn.

Użytkownicy kompatybilnych wersji iPhone’a (4S i nowszych) z systemem operacyjnym iOS6 będą mogli za pośrednictwem systemu Chevrolet MyLink korzystać z funkcji Siri i zlecić jej wykonanie wielu różnych zadań. W tym czasie kierowca może bezpiecznie skupić się na obserwacji drogi i nie musi odrywać rąk od kierownicy.