CITROEN: DLA CHOREJ IZY – AUKCJA MODELU DS4

Na pokazie najnowszej kolekcji Macieja Zienia Dyrektor Generalny Citroën Polska, Lahouari Bennaoum uroczyście wręczył projektantowi klucze do drugiego modelu z linii DS – Citroëna DS4. Jednocześnie model, który do tej pory użytkował projektant, Citroën DS3 spersonalizowany à la Zień, zostaje wystawiony na aukcję, z której całkowity dochód przeznaczony będzie na leczenie 10-letniej Izy.

Citroën decydując się na przedłużenie współpracy z Maciejem Zieniem postanowił przekazać użytkowanego przez Zienia do tej pory Citroëna DS3 1.6 THP w topowej wersji Sport Chic na aukcję, z której cały dochód zostanie przeznaczony na leczenie 10-letniej Izy Gwóźdź. Dziewczynka cierpi na poważną wrodzoną wadę serca i niedobór odporności.

Rodzice Izy chcą pojechać z nią do Monachium na zabieg cewnikowania serca. Niestety koszt takiej operacji przekracza ich możliwości. Choroba nie stłumiła w Izie radości życia – dziewczynka uwielbia grać w szachy, często zaskakuje miłymi upominkami piątkę starszego rodzeństwa, a w przyszłości chciałaby pomagać innym dzieciom. Licytując samochód możesz przyczynić się do powrotu Izy do szkoły i rówieśników, za którymi tak bardzo tęskni.

Citroen DS3 by Zień wystawiony jest na aukcji na Allegro: allegro.pl/citroen-ds3-1-6-thp-sport-chic-by-zien-dla-izy-i1922521933.html