CITROËN: RUSZYŁY ZAMÓWIENIA NA Ë- SPACETOURERA

Można już zamawiać Citroëna ë-SpaceTourera w wersji „100% ëlectric”. Swoją premierę nowy elektryczny pojazd miał w maju br.

Samochód umożliwia przewóz do dziewięciu osób. W salonach pojawi się pod koniec roku.


Zobacz także:

ECO

UŻYTKOWE


 

Nowy model wpisuje się w strategię elektryfikacji marki „Inspirëd by You All”, w ramach której w tym roku zostanie wprowadzonych jeszcze 5 zelektryfikowanych modeli: Ami, ë-C4, SUV C5 Aircross Hybrid, ë-Jumpy i ë-Jumper. Cała gama samochodów dostawczych zostanie zelektryfikowana w 2021 roku.

Citroën ë-SpaceTourer ma wszystkie atuty SpaceTourera ‒ szeroką ofertę nadwozi z trzema dostępnymi długościami i nawet 9 miejscami, ultramodułowe wnętrze, 15 systemów wspomagania zapewniających bezstresową jazdę, a także wysokość 1,90 m, która umożliwia wjazd na wszystkie parkingi.

Do tego ma napęd elektryczny. Jest dostępny w czterech wersjach: Feel i Shine dla klientów indywidualnych oraz Business i Business Lounge dla klientów biznesowych.

Tryb ë-comfort zapewnia płynną jazdę typową dla napędu elektrycznego i wysoki komfort związany z brakiem hałasu. Nowy model może mieć dwa poziomy zasięgu (do 330 km zgodnie z protokołem WLTP). Spełnia potrzeby i zapewnia swobodny wjazd do stref ograniczonego ruchu, dostępnych jedynie dla samochodów o niskiej emisji CO2.

Nowe auto będzie dostępny w cenie od 213 000 zł brutto.