CITROEN: RUSZYŁY ZAMÓWIENIA NA NOWEGO C4 X I ELEKTRYCZNEGO e-C4 X

Już można składać zamówienia na nowego C4 X i elektrycznego e-C4 X, które miały swoją oficjalną premierę w czerwcu 2022 r.

Modele C4 X i elektryczny e-C4 X to nowa, atrakcyjna i przystępna cenowo oferta w gamie Citroena przeznaczona dla klientów, którzy szukają alternatywy dla kompaktowych sedanów i SUV-ów. Łączą elegancką sylwetkę fastbacka z nowoczesnym wyglądem SUV-a i ponadczasowym wyrafinowaniem oraz przestronnym wnętrzem sedana.


Zobacz także:

NISSAN: NOWA ELEKTRYCZNA ARIYA DOSTĘPNA JUŻ W POLSCE

PREMIERY


 

W ofercie, skonstruowanej z uwzględnieniem zapotrzebowania klientów, dostępne będą dwa silniki benzynowe PureTech i silnik wysokoprężny BlueHDi dla C4 X, a także silnik w 100% elektryczny dla e-C4 X. To wyróżniająca się oferta w tym segmencie, która służyć będzie przyspieszeniu transformacji energetycznej marki.

Zasięg elektrycznego e-C4 X wynosi do 360 km w cyklu WLTP. Samochód jest wyposażony w silnik elektryczny o mocy 100 kW / 136 KM. Oferuje również możliwość szybkiego doładowania akumulatora i zwiększenia zasięgu o 100 km w ciągu 10 minut za pomocą ładowarki 100 kW DC.

C4 X i e-C4 X mają ponadprzeciętnie komfortowe wnętrze dzięki programowi Citroen Advanced Comfort, dostępnemu wyłącznie w samochodach tej marki, z siedzeniami i zawieszeniem Citroen Advanced Comfort. Wyposażono je w My Citroen Drive Plus – nowy interfejs informacyjno-rozrywkowy, który pojawił się po raz pierwszy w modelu C5 X.

Ceny zaczynają się od 106 600 PLN brutto.

C4 X i e-C4 X trafią do salonów sprzedaży w pierwszym kwartale 2023 r.