CLARION: NOWA KOLEKCJA RADIOODTWARZACZY

Firma 2N-Everpol, wyłączny dystrybutor produktów Clarion na Polskę wprowadza na rynek model z nowej serii radioodtwarzaczy samochodowych przygotowanych na 2012 rok: CZ202E/EG/ER. Niebieskie podświetlenie i wygaszacz ekranu dodają stylistyki pojazdowi.

Ponadto CZ202 posiada zdejmowany panel sterowania dla dodatkowego bezpieczeństwa przed kradzieżą. Dostępne są także modele z podświetleniem zielonym (EG) oraz czerwonym (ER).

Nowa linia radioodtwarzaczy uzyskała w tym roku subtelniejszy i delikatniejszy wygląd, przy jednoczesnym zachowaniu charakterystycznych cech designu ostatnich lat. Czarny elegancki panel, połyskujące wykończenia i dyskretnie podkreślony slot mechanizmu CD już na pierwszy rzut oka sugerują, że jest to urządzenie z wyższej półki.

Słuchaj muzyki przechowywanej na dowolnym nośniku!

CZ202E to multimedialne centrum muzyki. Teraz można słuchać muzyki z różnych nośników, takich jak: CD, CD-R/RW oraz plików MP3/WMA. A dzięki wbudowanemu portowi USB z przodu urządzenia, bez trudu odtworzyć można pliki zapisane w popularnych iPod’ach lub iPhone’ach. Dla tych, którzy nie posiadają cyfrowych plików muzycznych, CZ202E jest wyposażony w tuner RDS, który może przechowywać do 30 stacji. Dodatkowo, urządzenie ma wejście AUX – mini jack z detekcją sygnału.

Wysoka jakość dźwięku

Clarion CZ202 jest wyposażone podobnie, jak w poprzedniku – CZ201, czyli bardzo bogato. Mocny wzmacniacz 4 x 45W, a gdy to nie wystarcza, można skorzystać z 4-kanałowego wyjścia RCA na zewnętrzne końcówki mocy, sterowania subwooferem ze zmianą fazy i filtra dolno – przepustowego.

Do regulacji barwy dźwięku służy 3-pasmowy korektor Beat-EQ oraz Magna BASS EX, który podbija tony najniższe. Radioodtwarzacz oczywiście współpracuje z fabrycznym sterowaniem z kierownicy poprzez tylne wejście typu mini jack.

Nowością jest funkcja podtrzymania pamięci, która gwarantuje pamięć ustawień nawet po dłuższym czasie od odłączenia napięcia.

Sugerowana cena detaliczna (brutto): 429 złotych.

Więcej informacji: www.clarion.com.pl.