CONTINENTAL I MARANGONI: W EUROPIE PO NOWEMU

Poczynając od kwietnia 2012 roku, w odpowiedzi na zmieniające się potrzeby klientów, producent opon Continental oraz Marangoni Group, włoski dostawca systemów bieżnikowania, zmieniają strukturę współpracy w Europie.

– Po udanym wprowadzeniu ContiTread na europejski rynek w 2008 roku, od początku kwietnia 2012 roku system bieżnikowania będzie promowany i sprzedawany bezpośrednio przez sieć handlową Continental – wyjaśnia Christian Sass, dyrektor ds. bieżnikowania w Dziale Opon Ciężarowych Continental.

Wyznaczając jedną odpowiedzialną osobę kontaktową dla swojej bazy klientów flotowych, Continental realizuje strategię pełnej integracji procesu bieżnikowania na zimno w ramach programu ContiLifeCycle.

– Ewolucja naszego modelu biznesowego wzmocni naszą długoterminową współpracę z firmą Marangoni i pozwoli nam czerpać korzyści z jej rozległego know-how w zakresie technologii bieżnikowania – kontynuuje Christian Sass.

ContiLifeCycle to zintegrowana koncepcja oferująca efektywne i zrównoważone rozwiązania w zakresie obsługi klientów flotowych. Od zakupu nowych opon, przez pogłębianie bieżnika i zarządzania karkasami aż do bieżnikowania, program zapewnia każdemu klientowi optymalne rozwiązanie pozwalające osiągnąć najniższe koszty eksploatacji w ciągu całego okresu życia opony.

Więcej informacji: www.continental-truck-tires.com.