CONTINENTAL: JACEK MŁODAWSKI AWANSOWAŁ

Continental Opony Polska poinformował o zmianach personalnych w strukturach firmy. Dotychczasowy Specjalista ds. technicznych – Jacek Młodawski przeszedł do działu opon użytkowych na stanowisko Fleet Business Managera. Na nowym stanowisku będzie odpowiedzialny za obsługę kluczowych klientów flotowych współpracujących z firmą Continental.

– Według prowadzonych przez nas badań satysfakcji klienta aż 93 procent firm flotowych, z którymi współpracujemy jest zadowolona z usług Continental. Systematycznie rośnie także liczba zawieranych kontraktów i liczebność flot. Dołożę wszelkich starań, aby ten stan utrzymać i przyczynić się do dalszego rozwoju programu flotowego. Będę kontynuować pracę mojego poprzednika, który wyznaczył bardzo ambitną drogę rozwoju działu flotowego. Warto podkreślić, że Polska posiada 15 proc. udział w europejskim rynku transportowym, co czyni ją liderem w tym zakresie. Pokazuje to jak duży jest potencjał naszego rynku i rozwoju programów flotowych – komentuje swój awans Jacek Młodawski, Fleet Business Manager Continental Opony Polska.

Jacek Młodawski z firmą Continental związany od 2004 roku. Z wykształcenia magister inżynier w zakresie eksploatacji pojazdów i maszyn. Ukończył również studia podyplomowe na kierunku zarządzanie i marketing na Akademii Leona Koźmińskiego. Doświadczenie zawodowe w branży oponiarskiej zdobywał nadzorując pracę punktów obsługi gwarancyjnej oraz rozpatrując reklamacje klientów.