CONTINENTAL: OPONY DLA MERCEDESÓW AMG

A-Klasse

Opony ContiSportContact 5 P otrzymały pozytywną rekomendację od firmy Mercedes AMG do fabrycznego montażu w tuningowanych przez nią samochodach. Topowy produkt firmy Continental będzie montowany w modelach A-Class i C-Class.

AMG wybrało po dwa rozmiary opon dla każdego z modeli. Podobnie jak inne produkty rekomendowane przez Mercedesa, będą one opatrzone znakiem „MO” („Mercedes Original”) umieszczanym z boku opony, tuż przy sygnaturze rozmiaru. Opony ContiSportContact 5 P będą również dostępne w sprzedaży u dilerów Mercedesa oraz w dobrych sklepach oponiarskich.


Zobacz także:
OPONY


Dla Mercedesów klasy A i C AMG wybrało opony o wymiarach 235/35 ZR 19 oraz 255/30 ZR 19. ContiSportContact 5 P oferują doskonałą przyczepność przy hamowaniu i ruszaniu, optymalną przyczepność na zakrętach, bezpieczeństwo, nawet w ekstremalnych warunkach, oraz świetne odprowadzanie wody na mokrych nawierzchniach. Ponadto, ten zaawansowany technologicznie produkt zapewnia wysoki komfort jazdy, co stanowi rzadkość wśród opon sportowych. Dzięki temu stanowi idealny wybór dla sportowych samochodów marki Mercedes-Benz. ContiSportContact 5 P jest również montowana w modelu CLS.

Con 2_CPC 5P