CONTINENTAL: ZNAMY NAJLEPSZE SERWISY SIECI

ContiFleetCheck 1_5

Już po raz szósty Continental przygotował ranking najlepszych serwisów należących do Sieci Conti360° Fleet Services. Ranking powstał w oparciu o audyt zgodności z wysokimi standardami jakości, jakie musi spełniać każdy z ocenianych serwisów.

Zwycięzcy tegorocznej edycji konkursu okazali się być bezkonkurencyjni w swoich regionach. Wykazali się najwyższą jakością obsługi klienta, szybkością realizacji zleceń oraz terminowością ich rozliczania.


Zobacz także:
OPONY


W tegorocznej edycji konkursu tytuł Serwis Roku Sieci Conti 360° 2013 otrzymały:
– Region Północno-Zachodni – Czogum;
– Region Południowo-Zachodni – Marek-Marek;
– Region Północno-Wschodni – Pneuhage;
– Region Centralny – Gas Truck Plus;
– Region Południowo-Wschodni – KAROGUM.

Ranking przygotowywany jest na podstawie corocznego audytu prowadzonego w całej sieci Conti360o. Najwyżej ocenione serwisy otrzymują tytuł Partnera Serwisowego Sieci Conti360°, co wiąże się dla nich z dodatkowymi korzyściami. Wybrana grupa najlepszych serwisów w pierwszej kolejności wykonuje usługi zlecane przez Continental i floty transportowe. Na zakończenie roku kalendarzowego następuje weryfikacja współpracy i ocena wyników. Na tej podstawie dokonywany jest wybór najlepszego serwisu w regionach handlowych firmy Continental w Polsce. Dzięki corocznej weryfikacji jakości świadczonych usług ze standardami Continental właściciele i administratorzy flot ciężarowych, współpracujący z siecią serwisową Conti360° mogą być pewni profesjonalnej i fachowej obsługi świadczonej przez wyróżnione firmy.

Conti360 2_Partner_2

– Firmy transportowe oczekują od serwisów sprawnej obsługi oraz profesjonalnego wsparcia w zakresie doboru i późniejszej eksploatacji ogumienia. Dzięki naszemu rankingowi możemy weryfikować, które z serwisów oferują swoje usługi na najwyższym poziomie. Dodatkowo element rywalizacji między firmami motywuje je do stałego ulepszania świadczonych przez nie usług – powiedział Łukasz Puchała, Conti360 Network Manager.

Conti360° Fleet Services to kompleksowa oferta firmy Continental dla flot ciężarowych, obejmująca pięć elementów usługowych. W przypadku problemu z oponami na drodze moduł ContiBreakdownService, skraca czas postoju. Usługa ta jest dostępna w całej Europie całodobowo przez 365 dni w roku. W ramach usługi ContiFleetCheck klienci mogą zdecydować się na powierzenie specjalistom Conti360° monitorowania zużycia opon przez cały okres eksploatacji aż do planowanego zakupu nowych. Moduł ContiFleetCheck pokazuje zachodzące zmiany w stanie zużycia i kondycji opon w czasie eksploatacji oraz dokumentuje podjęte działania w ramach bieżącej obsługi.

ContiFleetReporting archiwizuje dla klienta wszystkie dane dotyczące opon, raporty stanu i analizy kosztów oraz zapewnia przejrzystość rozliczeń. Natomiast ContiCasingManagement to moduł obejmujący odbiór, kontrolę i zwrot zużytych opon do bieżnikowania lub recyclingu po zakończeniu ich pierwszego życia.