DAF PROPONUJE NOWĄ KOLEKCJĘ GADŻETÓW – DLA KAŻDEGO COŚ


Jest już dostępna nowa kolekcja gadżetów i materiałów promocyjnych. Można się z nią zapoznać w nowym sklepie internetowym producenta.

A jest z czego z czego wybierać! Nie brakuje wysokiej jakości praktycznych i stylowych gadżetów.


Zobacz także:

UŻYTKOWE

ROZMAITOŚCI


 

Sporo jest ubrań dla mężczyzn, kobiet i dzieci, które sprawdzą się zarówno w codziennym użytkowaniu, jak i w sytuacjach biznesowych. Do nabycia są zarówno T-shirty, koszulki polo i bluzy z kapturem, jak też czapki, kurtki i skarpetki. Dostępny jest także bogaty wybór akcesoriów, w tym solidnych toreb podróżnych, okularów przeciwsłonecznych, zegarków oraz luksusowych i wytrzymałych skórzanych wyrobów DAF.

Specjalna oferta dla dzieci obejmuje odzież, zabawne naklejki na szyby, czapki z daszkiem, przytulanki oraz akcesoria dla niemowląt. Pełna gama gadżetów i materiałów promocyjnych dla firm obejmuje między innymi serię notatników, długopisów, powerbanków i słuchawek bezprzewodowych.

Sklep internetowy oferuje aż 18 różnych miniaturowych modeli wykonanych przez firmy Tekno i WSI. W asortymencie doskonale odwzorowanych pojazdów znajdują się przyczepy/ naczepy, podwozia pod zabudowę, wywrotki, a także pojazdy niskopodwoziowe i holownicze.

Szczególną uwagę przyciąga przepięknie wykonany i bardzo realistyczny model klasycznej ciężarówki DAF A1600 oraz miniaturowy ciągnik siodłowy XF z limitowanej edycji w czarnym kolorze kabiny — oba w skali 1:50.

Kolekcja DAF jest teraz dostępna na stronie www.dafshop.com oraz za pośrednictwem ponad 1100 oficjalnych dealerów i punktów serwisowych DAF.