DR.MARCUS LAUREATEM KONKURSU GAZELE BIZNESU

dr.marcus 184

Gazele Biznesu to prestiżowy ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Firma Dr.Marcus International, producent samochodowych odświeżaczy powietrza, jest laureatem konkursu po raz pierwszy.

Wcześniej firma zdobywała już wiele uznanych nagród i wyróżnień, takich jak: Złote Godło-Laur Klienta czy Najlepsze w Polsce – konsumencki konkurs jakości produktów.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Według autorów rankingu Gazela to firma małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów. Tegoroczna edycja konkursu obejmuje wyniki firmy w latach: 2009-2011. Ranking Gazele Biznesu co roku przygotowuje dziennik ekonomiczny “Pulsu Biznesu”, a jego celem jest promowanie małej i średniej przedsiębiorczości.

Michał Jackowski (Dyrektor Operacyjny Dr.Marcus International): Jest nam niezmiernie miło, iż nasza firma została wyróżniona w tak prestiżowym i znanym rankingu, którego inicjatorem i organizatorem jest „Puls Biznesu”. Tegoroczna nagroda jest przede wszystkim zasługą Klientów, którzy od wielu lat kupują produkty Dr.Marcus ufając w ich jakość i wspierając przy okazji rozwój polskiego biznesu. To dzięki ich zaufaniu możemy jako firma wciąż się rozwijać i organizować kolejne miejsca pracy w Wielkopolsce. Staramy się co roku wprowadzać na rynek kolejne nowości, dzięki którym udaje się nam podążać za panującymi trendami, a czasem wręcz je wyznaczać. Jesteśmy też obecni na wielu wystawach i targach, w tym na największej imprezie w tej części świata, Automechanice we Frankfurcie. Godny podkreślenia jest też fakt, iż produkcja naszej firmy odbywa się w całości w Polsce, w naszym kaliskim zakładzie.

Gazele-Biznesu

Firma Dr.Marcus International od ponad 10 lat specjalizuje się w produkcji odświeżaczy samochodowych. W ofercie znajduje się ponad 100 rożnych produktów, dzięki czemu każdy użytkownik samochodu może dobrać odświeżacz o odpowiadającym mu kształcie i aromacie. Produkty Dr.Marcus International są wytwarzane w Polsce, w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym w Kaliszu, gdzie zatrudnionych jest ponad 100 osób. Odświeżacze samochodowe linii Dr.Marcus i Senso obecne są na rynkach 40 krajów całego świata: od Rosji, Ukrainy, Czech, Węgier, Ameryki Północnej i Południowej aż po Azję. Firma dysponuje również ogólnopolską siecią dystrybucji – produkty Dr.Marcus można znaleźć w hiper i supermarketach, w sklepach motoryzacyjnych oraz na stacjach benzynowych.

Dr.Marcus International jest sponsorem zespołu Platinum Rally Team, w barwach którego bracia Bębenek wywalczyli tytuł Wicemistrzów Polski 2012 w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski. Kaliska firma sponsoruje także Rajd Pleszewski – największy show motoryzacyjny w Wielkopolsce, organizowany przez Stowarzyszenie WRC Pleszew.