EKIPA ORLEN TEAM i VERVA RACING ZMENIA DYSCYPLINĘ!

W tym roku Zimowe Stop Cafe jedzie do Wisły, by 25 lutego wesprzeć charytatywną akcję SNOW SPORT SHOW i odbywający się w jej ramach „Bieg po nowe życie”, propagujący medycynę transplantacyjną. Podczas imprezy zobaczymy Kubę Giermaziaka z VERVA Racing Team oraz motocyklistów z Orlen Team i Automobilklubu Polski: Jacka Czachora, Marka Dąbrowskiego i Kubę Przygońskiego.

Przy okazji tegorocznej edycji Zimowego Stop Cafe kierowcy VERVA Racing Team i Orlen Team zamienią swoje sportowe maszyny na… narty biegowe! Wspólnie z liczną grupą polskich gwiazd, m.in. Przemka Salety, Pawła Kukiza, Joanny Jabłczyńskiej, Jarosława Jakimowicza, Tomka Iwana, Mateusza Borka, Alana Andersza i Rafała Bryndala, staną do rywalizacji w charytatywnym „Biegu po nowe życie”, który odbędzie się 25 lutego o godz. 12.00 na pl. Hoffa w Wiśle.

Bieg jest kulminacyjnym punktem programu imprezy SNOW SPORT SHOW, której celem jest zwiększenie społecznego poparcia dla idei medycyny transplantacyjnej i podkreślenie dużego znaczenia aktywności sportowej w rehabilitacji osób po transplantacji.

– Przy okazji świetnej zabawy wspieramy bardzo szczytną akcję, związaną z niezwykle ważną kwestię społeczną. PKN Orlen już po raz drugi angażuje się w akcję „Bieg po nowe życie”. Wierzymy, że udział naszych kierowców rajdowych i wyścigowych przyczyni się do wzmocnienia poparcia dla urzeczywistnienia założeń systemu medycyny transplantacyjnej. Przecież każdy z nas kiedyś może potrzebować takiego rodzaju pomocy – mówi Leszek Kurnicki, Dyrektor Wykonawczy ds. Marketingu i Komunikacji Korporacyjnej PKN Orlen.

Poza trasami biegowymi kierowców będzie można spotkać w okolicy mobilnej kawiarenki Stop Cafe, zlokalizowanej na rynku w Wiśle. Będzie ona serwowała uczestnikom imprezy SNOW SPORT SHOW gorące napoje i specjalne energetyczne przekąski. Zimowe mobilne Stop Cafe towarzyszyło narciarzom w ubiegłych latach w takich miejscowościach jak Zakopane, Witów czy Białka Tatrzańska.

Projekt SNOW SPORT SHOW powstał w 2011 roku. PKN Orlen jest po raz drugi głównym sponsorem inicjatywy.

Więcej informacji na: www.sport-show.pl oraz www.facebook.com/stopcafe

POLECAMY TEŻ: SNOW SPORT SHOW 2012: BIEG PO NOWE ŻYCIE