EKSPERT RENAULT SPORT: SUPERAUTA W SALONACH

R 1_55226

Sportowe modele Renault będą prezentowane w wybranych salonach, biorących udział w Programie Renault Sport. Salony, które zgłoszą się do programu i uzyskają tytuł Ekspert Renault Sport, będą miejscami zapewniającymi profesjonalną obsługę samochodów sportowych oraz możliwość ich przetestowania.

Renault Polska utworzyło Program Renault Sport dla autoryzowanych partnerów, którzy chcą zaoferować klientom posiadającym sportowe samochody gamy RS (Renault Sport) specjalistyczne usługi profesjonalnego zespołu, odpowiadające ich szczególnym oczekiwaniom i pasji.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI
SPORT


W związku z odnowieniem sportowej gamy Renault i wzrostem zainteresowania tymi modelami w Polsce (w tym roku do końca sierpnia zamówiono już ponad 100 modeli RS i GT), wybrane salony, ubiegające się o tytuł Ekspert Renault Sport, zapewnią przeszkolony zespół do obsługi samochodów sportowych i specjalne miejsce ekspozycyjne.

R 2_Megane Coupe

Nowi klienci salonów oznaczonych logiem Ekspert Renault Sport, będą mogli testować modele RS, które zazwyczaj są dostępne tylko na specjalne zamówienia.

Pierwszym salonem oznaczonym logo Ekspert Renault Sport będzie salon Renault, przy ul. Puławskiej 621B w Warszawie.

R 3_Megane 2013