EUROMOTOR SPONSOREM STOŁECZNYCH AKADEMIKÓW

S 1 z AZS PW (2)

Warszawski dealer Seata − firma Euromotor została sponsorem AZS Politechniki Warszawskiej. W sezonie 2013/2014 oficjalnym samochodem Inżynierów będzie Seat Leon.

Na mocy umowy AZS Politechnika Warszawska dostała do dyspozycji trzy nowe samochody.


Zobacz także:
SPORT


– Nowy Seat Leon z silnikiem TSI to auto z temperamentem. Idealnie pasuje do naszego zespołu – oszczędnego, a dynamicznego. No i ma „style” − powiedziała nawiązując do wersji wyposażenia samochodu prezes klubu Jolanta Dolecka.

S 2 z AZS PW (1)

– Do podpisania umowy nie doszłoby, gdyby nie wsparcie naszych działań przez importera Volkswagen Group Polska. Cieszymy się, że nasz partner przyklasnął inicjatywie i że razem możemy wesprzeć warszawski zespół, uznany za jedną z największych niespodzianek poprzedniego sezonu PlusLigi − podkreślił Gerard Jachoł, dyrektor centrum Motoryzacyjnego Toruńska.

Gerard Jachoł życzył drużynie, by dostarczała kibicom takich emocji i radości, jakich samochody marki Seat dostarczają swoim użytkownikom. Wyraził jednocześnie przekonanie, że w nadchodzącym sezonie drużyna będzie już nie tylko niespodzianką, ale największą rewelacją rozgrywek tak popularnej w Polsce dyscypliny sportu, jaką jest siatkówka.

S 3 z AZS PW (8)

– Jestem pewien, że Seat Leon będzie mi dobrze służył. Egzemplarz w kolorze czarnym, który wybrałem, wygląda naprawdę efektownie. Taka będzie też nasza gra w nowym sezonie − stwierdził odbierając kluczyki do swojego nowego samochodu uśmiechnięty Jakub Bednaruk, szkoleniowiec Inżynierów.

Firma Euromotor jest częścią warszawskiego Centrum Motoryzacyjnego Toruńska − największego wielomarkowego dealerstwa w Polsce. Łączna roczna sprzedaż zlokalizowanych w nim salonów siedmiu marek − Fiata, Forda, Mitsubishi, Hyundai’a, Nissana, Suzuki i właśnie Seata oscyluje wokół 3500 samochodów, czyli stanowi powyżej 1 proc. sprzedaży wszystkich nowych aut w Polsce.

S 4 z AZS PW (13)

Centrum Motoryzacyjne Toruńska oferuje równocześnie wszystkie usługi dodatkowe związane z zakupem samochodu: odkup samochodu używanego, szeroką ofertę kredytową, leasingową i ubezpieczeniową, a także sprzedaż akcesoriów. Na miejscu znajdują się także stacje serwisowe wszystkich siedmiu marek.

A informację przekazujemy z duża satysfakcją – nasza redakcja od dawna dopinguje siatkarzom AZS Politechnika Warszawska!

S 5 z AZS PW (9)