FLEET MANAGEMENT TRAINING 2012 WE WROCŁAWIU

Na specjalne zaproszenie miesięcznika FLEET, 22 października przyleci do Wrocławia lider branży flotowej i ekspert w zarządzaniu międzynarodową flotą samochodową, Ralph Ruckgaber.

Ralph Ruckgaber przyjął zaproszenie na Fleet Management Training – Ogólnopolskie Szkolenie dla Managerów Aut Firmowych, gdzie jako prelegent opowie o zarządzaniu ryzykiem i kosztami floty samochodowej na rynkach zachodnich.

Ralph Ruckgaber został wyróżniony przez prestiżowy Magazyn FLEET EUROPE, nagrodą Fleet Europe Innovation Award 2011. Na co dzień jest on odpowiedzialny w IBM Global Lead w siedzibie w Niemczech za floty w 86 krajach. Swoją karierę w IBM rozpoczął w 1997 r. jako SAP konsultant i project manager. Od 2000 r. pełni w IBM funkcję managera EMEA Lead Cars & Car Lease.

Fleet Management Training – to ogólnopolskie szkolenie organizowane przez firmę Fleet Meetings dla max. 80 managerów aut firmowych. Celem Fleet Management Training jest zapoznanie się z bieżącymi aspektami polityki flotowej w firmach oraz najnowocześniejszymi rozwiązaniami natury prawnej, finansowej i technicznej.

Tegoroczne szkolenie będzie w znacznej mierze dotyczyło tego, jak efektywnie i skutecznie współpracować z dostawcami usług flotowych, a szczególnie z firmami sektora ubezpieczeniowego. Dowiedzieć się będzie można, w jakiej materii są problemy i jak im zaradzić. Poruszana zostanie także kwestia prawno – podatkowe, a w szczególności korzystanie z samochodu służbowego do celów prywatnych.

Szkolenie odbędzie się w Hotelu SCANDIC we Wrocławiu, przy ul. Piłsudskiego 49/57.

Szczegóły dotyczące szkolenia oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie www.fleet.com.pl.