FLEET MANAGEMENT TRAINING 2013 WE WROCŁAWIU

Fle 1_0287

W dniach od 21 do 23 października br. we Wrocławiu odbędzie się ogólnopolskie szkolenie dla managerów aut firmowych z cyklu Fleet Management Training. Temat przewodni szkolenia brzmi: „Od negocjacji aż po odsprzedaż – samochód w firmie”.

Tegoroczne spotkanie będzie w znacznej mierze dotyczyło tego, jak efektywnie i skutecznie współpracować z dostawcami usług flotowych, a szczególnie z firmami sektora ubezpieczeniowego. W jakiej materii są problemy i jak im zaradzić?


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI
FLEET ACADEMY


Poruszone zostaną także kwestię prawno – podatkowe, a w szczególności korzystanie z samochodu służbowego do celów prywatnych.

Cechą szkoleń jest to, że prelegenci to zawsze praktycy i duża część wykładów odbywa się na zasadach case study, czyli pracy na przykładach i problemach wziętych z życia. Taką formę wykładu będą mieli mecenasi ze współpracującej z nami międzynarodowej kancelarii prawnej Hogan Lovells: Andrzej Dębiec i Zbigniew Marczyk, którzy poruszą kwestię prawne i podatkowe związane z eksploatacją samochodów firmowych. Natomiast o zarządzaniu kosztami ubezpieczeń w odniesieniu do szkodowości floty, z uwzględnieniem kosztów zarządzania naprawami oraz części użytych do ich wykonania opowie międzynarodowy specjalista, Ernie Greszta z firmy LeasePlan.

Fle 2_0004

O podstawowych zasadach i sytuacjach spornych wynikających ze zwrotu lub odsprzedaży samochodów flotowych opowie Grzegorz Grodecki, dyrektor operacyjny Masterlease. Jest to newralgiczny aspekt współpracy na linii fleet manager firma CFM. Wielu z fleet managerów boi się utraty pracy, kiedy pojawi się firma CFM, ale okazuje się, że niepotrzebnie. Właśnie o zmieniających się obowiązkach flotowców w przypadku skorzystania z usług firm CFM opowiedzą Anna Wiśniewska, ekspert PZWLP oraz Bartosz Wiśniewski, fleet manager z firmy Provident.

Podczas szkolenia Fleet Management Training odbędzie się także specjalna prezentacja najnowszych modeli samochodów marek m.in.: VW, AUDI, Hyundai, KIA, Renault, SEAT, Škoda, Toyota, które niewątpliwie dedykowane są polskim flotom.

Fleet Management Training – to ogólnopolskie szkolenie organizowane przez firmę Fleet Meetings dla max. 150 managerów aut firmowych. Celem Fleet Management Training jest zapoznanie się z bieżącymi aspektami polityki flotowej w firmach oraz najnowocześniejszymi rozwiązaniami natury prawnej, finansowej i technicznej.

Szczegóły dotyczące szkolenia oraz formularz zgłoszeniowy znaleźć można na stronie fleet.com.pl.

Fle 3_FMT