FLEET MARKET 2013: KAMPANIA SPOŁECZNA – ZWOLNIJ

Fleet 3_0268_pl

V Ogólnopolskie Targi Branży Flotowej Fleet Market 2013, które odbędą się 19 listopada br. w Warszawskim Centrum EXPO XXI, to nie tylko swoista okazja do zobaczenia najnowszych modeli samochodowych i zapoznania się z nowościami flotowymi.

To także możliwość uczestnictwa w pokazie Wojciecha Pasiecznego, eksperta kampanii społecznej Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego „Zwolnij!”.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI
FLEET MARKET 2013


Wojciech Pasieczny – ekspert do spraw bezpieczeństwa ruchu drogowego, biegły sądowy z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych, były policjant – opowie o kulisach kampanii zrealizowanej przez Krajową Radę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego (Patrona Honorowego targów). Będzie dostępny przez cały czas trwania targów, natomiast od godziny 10.30 do 11.00 na scenie głównej, będzie omawiał zasadność kampanii i jej znaczenie dla poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Jako praktyk i wieloletni propagator działań mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa na naszych drogach, odpowie na wszelkie pytania, pokaże, czy faktycznie 10 km/h więcej ma duże znaczenie. Przez cały dzień trwania targów będzie emitowany także pierwszy z serii spotów reklamowych Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego: „10 mniej ratuje życie. Zwolnij!”.

Partnerem medialnym targów jest portal NewsAuto.pl.

Udział w targach jest bezpłatny (na podstawie wypełnionego formularza zgłoszeniowego) na fleetmarket.pl.

Fot.: Michał Kośnik (fleet.com.pl)


Zobacz także:
FLEET MAREKET 2012: 200 WYSTAWCÓW I 3000 GOŚCI
FLEET MAREKET 2012