FLEET MARKET 2013: WRĘCZONO STATUETKI DLA LEADERÓW

Fleet 1 _Market

Podczas V Ogólnopolskich Targów Branży Flotowej – Fleet Market 2013, które odbyły się w Warszawskim Centrum EXPO XXI, jak co roku zostały wręczone statuetki Fleet Leader 2013 dla osób i przedstawicieli branży flotowej.

Są to najważniejsze wyróżnienia branżowe przyznawane przez kapitułę, w skład której wchodzą przedstawiciele partnerów magazynu „Fleet”. Piąta edycja targów, zgromadziła około 4000 osób, powiązanych z branżą flotową i motoryzacyjną.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI
FLEET MARKET 2013


Przedstawiciele kadry zarządzającej flotą samochodów służbowych w międzynarodowych i polskich firmach, fleet managerowie, dyrektorzy finansowi, kierownicy transportu, prezesi, właściciele firm, zwłaszcza z MŚP, mogli zapoznać się z ofertą niemal 200 wystawców zgromadzonych w największej warszawskiej hali EXPO XXI. Wśród wystawców byli m.in.: importerzy i dealerzy samochodowi, koncerny paliwowe i oponiarskie, firmy ubezpieczeniowe, dostawcy usług i produktów flotowych, szkoły jazd, niezależne sieci serwisowe i dystrybutorzy części zamiennych oraz organizacje i stowarzyszenia motoryzacyjne.

Podczas targów odbyła się także bardzo interesująca debata ekspercka dotycząca źródeł finansowania samochodów firmowych i korzyści podatkowych, jakie czekają na polskich przedsiębiorców MŚP. Debatę zorganizowaną przez magazyn „Fleet” poprowadził redaktor Polskiego Radia Trójka – Michał Gąsiorowski.

 

 

Równolegle, na hali wystawienniczej odbywały się przedpremierowe pokazy specjalne i premiery motoryzacyjne takich samochodów jak m.in.: Hyundai i10, Opel Insignia Country Tourer, nowy SEAT Leon Kombi, Škoda Rapid Spaceback, Volkswagen Amarok Canyon, Audi A8, BMW i3, Peugeot 308, Picasso i Grand C4 Picasso, Renault ZOE, nowy Renault Mégane, nowa Dacia Logan MCV oraz zaprezentowano motoryzacyjne nowości, takie jak m.in.: Mazda 3, KIA Optima FL, Lexus IS 300H, Toyota Corolla, Toyota Auris Touring Sports, Toyota RAV4, Toyota GT86, Toyota Yaris HSD, Citroën C4 Aircross, Peugeot 3008 czy Peugeot 5008.

Uwieńczeniem targów była uroczystość wręczenia nagród FLEET LEADER 2013, które redakcja magazynu Fleet rokrocznie przyznaje na targach Fleet Market. Trafiają one do tych firm, ludzi, stowarzyszeń, które w danym roku zyskały wyjątkowe osiągnięcia na rynku flotowym.

W tym roku, spośród wszystkich podmiotów działających w branży flotowej i motoryzacyjnej wyróżnione zostało dziewięć osób i firm, które w pełni zasługiwały na otrzymanie statuetki Fleet Leader 2013.

 

 

LISTA WYRÓŻNIONYCH

• Fleet Leader 2013: dla firmy Peugeot Polska Sp. z o.o. za zrealizowanie dostawy 1300 samochodów do Poczty Polskiej i wygranie kolejnego przetargu na dostawę 850 modeli dla Poczty Polskiej.

• Fleet Leader 2013: dla firmy Hyundai Motor Poland Sp. z o.o. za najwyższy wzrost rok do roku sprzedaży nowych samochodów osobowych do firm, wynoszący 44%, i awans o cztery miejsca w rankingu najlepiej sprzedających się marek.

• Fleet Leader 2013: dla firmy LeasePlan Fleet Management (Polska) Sp. z o.o. za zdobycie pozycji lidera pod względem liczebności łącznej zarządzanej i finansowanej floty na polskim rynku car fleet management z łączną liczbą 21 058 samochodów.

• Fleet Leader 2013: dla firmy Renault Polska Sp. z o.o. z marką Dacia za rewelacyjne wprowadzenie na rynek modelu Dacia Dokker, który z wynikiem 1703 sprzedanych sztuk zajmuje trzecie miejsce w segmencie.

• Fleet Leader 2013 dla firmy Fiat Auto Poland S.A. za utrzymanie pozycji lidera w segmencie samochodów dostawczych, 3,7% wzrostu i udział w rynku na poziomie 24,61 proc., co jest wynikiem niemal dwukrotnie lepszym niż marka zajmująca drugie miejsce.

• Fleet Leader 2013: dla firmy Sobiesław Zasada Centrum Sp. z o.o. Sp. k. za uruchomienie najnowocześniejszego w Polsce i jednego z najnowocześniejszych w Europie Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy w Bednarach.

• Fleet Leader 2013: dla Marcina Zawady, kierownika floty LOTTE Wedel Sp. z o.o. za wdrożenie i realizowanie od 6 lat programu poprawy bezpieczeństwa floty firmowej: „Ktoś na Ciebie czeka”.

• Fleet Leader: 2013 dla Międzynarodowej Kancelarii Prawnej Hogan Lovells (Warszawa) LLP za rzetelną i profesjonalną edukację prawnopodatkową rynku flotowego.

• Fleet Leader 2013 dla firmy Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. z marką Škoda za zajęcie dwóch pierwszych miejsc w rankingu sprzedaży nowych samochodów do firm z modelami Fabia i Octavia.

Fot.: fleet.com.pl

 


Zobacz także:
FLEET MAREKET 2012: 200 WYSTAWCÓW I 3000 GOŚCI
FLEET MAREKET 2012