FLEET MARKET 2014: NOWOŚCI NA TARGACH W WARSZAWIE

Fleet Ma_pr2jpg

Podczas VI Ogólnopolskich Targów Motoryzacyjnych i Biznesowych – Fleet Market, które odbędą się 18 listopada br. w warszawskim Centrum EXPO XXI – będzie można zobaczyć niemal 100 samochodów.

Są wśród nich takie, które mogą zrobić prawdziwą furorę, nie tylko we flotach. O miano najładniejszego samochodu targów na pewno rywalizować będą dwa modele; BMW i8 oraz Lexus RC F.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI

FLEET MARKET 2014


 

Te dwa ultrasportowe samochody kuszą nie tylko osiągami, ale także futurystycznym wyglądem. Jednak Fleet Market, to głównie samochody pracujące we flotach. Tutaj także jest sporo niespodzianek.

Po raz pierwszy w Polsce będzie można zobaczyć takie modele jak: nowe Audi A6, Ford Mondeo, Hyundai i20, Opel Corsa, nowy Peugeot 508, Škoda Fabia Combi, SEAT Leon St X-perience, nowa Toyota Yaris, nowy Volkswagen Passat, czy Volvo V60 Ocean Race. To niezwykła okazja, aby w jednym miejscu porównać ze sobą tak wiele modeli samochodów. Porozmawiać z przedstawicielami koncernów, ekspertami, praktykami, którzy na co dzień użytkują te samochody.

Często jednakże o sile danego biznesu stanowią samochody dostawcze, tutaj także wiele premier i nowości. Fiat Ducato, Ford Transit, Iveco Daily, Mercedes Vito, Opel Vivaro, czy nowe Renault Trafic, to samochody, które za kilka miesięcy zdominują polskie ulice.

Szczegółowe informacje o planowanych premierach motoryzacyjnych i prezentacjach nowości flotowych dostępne są na stronie: fleetmarket.pl. Zapraszamy!

Fleet Market – to jedyne na taką skalę w Europie Środkowo – Wschodniej wydarzenie targowe w branży motoryzacyjnej i biznesie flotowym. Targi Fleet Market skupiają przedstawicieli 5 000 firm z całej Polski. Spotkanie to gromadzi zarówno przedstawicieli sektora MŚP, jak i dużych międzynarodowych korporacji. Na targi zapraszane są osoby szukające zarówno jednego samochodu do prowadzenia działalności biznesowej, jak ci, którzy poszukują pojazdów do flot liczących od kilkudziesięciu do kilkuset aut.

Udział w targach jest bezpłatny dla osób powiązanych z branżą flotową (na podstawie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na: www.fleetmarket.pl).

Termin targów: 18 listopada 2014 (wtorek), od godz. 8:00 do 16:00, miejsce: Warszawskie Centrum EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa. NewsAuto.pl jest patronem medialnym imprezy.