FORD: GO FURTHER – PREZENTACJA NOWEGO MUSTANGA

slide_01

Bill Ford, prezes firmy Ford Motor Company, zaprezentuje nowego Forda Mustang podczas specjalnej ceremonii pod hasłem „Go Further”, która odbędzie się 5 grudnia w Barcelonie.

Podczas spotkania zorganizowanego w centrum konferencyjnym CCIB (Centre de Convencions Internacional de Barcelona) dla około 2 500 zaproszonych dilerów, pracowników Forda i przedstawicieli mediów, Ford zaprezentuje też dwa nowe samochody i nowe technologie. Pozostałe osoby będą mogły śledzić to wydarzenie na żywo w sieci.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


– Pytanie, jakie słyszymy najczęściej to ‘kiedy Ford wprowadzi model Mustang do Europy? Cieszymy się, że będzie z nami Bill Ford, który odpowie na to pytanie, osobiście prezentując nowego, olśniewającego Forda Mustang, który po raz pierwszy w historii trafi do sprzedaży w Europie – powiedział Stephen Odell, wiceprezes Ford of Europe, Middle East and Africa.

Obok Billa Forda na scenie pojawi się Stephen Odell, Jim Farley, wiceprezes ds. marketingu, sprzedaży i serwisu Ford Motor Company, oraz Barb Samardzich, wiceprezes ds. operacyjnych, Ford of Europe.

Spotkanie „Go Further” będzie transmitowane 5 grudnia na żywo od godziny 13.00 czasu środkowoeuropejskiego na stronie gofurtherlive2013.com.