GAMESCOM 2019: FORD POKAŻE NOWOŚCI Z DZIEDZINY e-SPORTU

ford-FocusRS

Podczas Gamescom Ford zaprezentuje nowe informacje dotyczące zaangażowania firmy w e-sport – nową dziedzinę, opanowującą Internet i największe sportowe areny.

W ostatnim czasie budzi ona duże zainteresowanie milionów ludzi na całym świecie. Impreza odbędzie się w Kolonii od 20 do 24 sierpnia.


Zobacz także:

SPORT

ROZMAITOŚCI


 

Znajdujące się w hali 8 stoisko Forda dostarczy gościom możliwość korzystania z różnorodnych gier, od emocjonujących 4D, po gry arkadowe i pozwoli zapoznać się z nowościami, które firma będzie pokazywać w ciągu tygodnia.

Marka jest obecnie stałym wystawcą na targach, które każdego roku przyciągają setki tysięcy odwiedzających z ponad 100 krajów na całym świecie.

W 2018 roku firma stała się pierwszym producentem samochodów, który na najważniejszych europejskich targach gier cyfrowych zaprezentował swój pojazd – był to Ford Ranger Raptor, wyczynowa wersja najlepiej sprzedającego się w Europie pickupa.

Gracze, którzy w 2017 roku osiągnęli na stoisku Forda rekordowe czasy przejazdu wirtualnego okrążenia, kwalifikowali się do przejażdżki po realnych okrążeniach słynnego toru Spa- Francorchamps w Belgii w Focusie RS.