GARMIN: NOWY SYSTEM NAWIGACJI DLA MARKI MINI

Garmin_MINI

Garmin prezentuje nowy system nawigacyjny dedykowany samochodom MINI. MINI Navigation Portable XL to konstrukcja, która stylistyką nawiązuje do marki samochodu.

Specjalne przygotowany uchwyt pozwala na ukrycie kabli pod deską rozdzielczą oraz instalację urządzenia w bezpośrednim sąsiedztwie standardowych zegarów, dzięki czemu całość stanowi spójne i kompleksowe rozwiązanie.


Zobacz także:
GPS / AUDIO


MINI Navigation Portable XL wykorzystuje najnowsze technologie Garmin, takie jak Garmin Real Directions, asystent pasa ruchu, system pobierania informacji drogowych i aktualizacji map lifetime oraz możliwość sterowania za pomocą komend głosowych. System MINI Navigation Portable XL jest już dostępny w sprzedaży w sieci salonów sprzedaży MINI na całym świecie.

Prosta instalacja

System MINI Navigation Portable XL jest instalowany na specjalnie zaprojektowanym uchwycie w pobliżu kolumny kierownicy. Takie rozwiązanie sprawia, że kierowca zyskuje wygodny dostęp do urządzenia oraz możliwość komfortowego monitorowania wyświetlanych informacji na dużym, czterocalowym ekranie dotykowym. Kable można ukryć bezpośrednio pod deską rozdzielczą. Prosta instalacja pozwala także na przenoszenie urządzenia oraz łatwą aktualizację map i oprogramowania przy wykorzystaniu domowego komputera.

Zaawansowana nawigacja oraz bezpłatne aktualizacje

Rozwiązanie wykorzystuje najnowsze technologie oraz rozbudowany system nawigacyjny. Urządzenie przeprowadzi kierowców przez miejską dżunglę odnosząc się przy nawigowaniu do charakterystycznych punktów, takich jak wysokie budynki, rozpoznawalne obiekty czy duże skrzyżowania. Oprócz tego kierowcy mogą skorzystać z asystenta pasa ruchu, który za pomocą komunikatów głosowych oraz wskazówek wyświetlanych na ekranie urządzenia pomoże bezproblemowo przejechać przez najbardziej rozbudowane węzły komunikacyjne.

Ponadto nawigacja oferuje dostęp do rozbudowanej bazy ponad miliona punktów użyteczności publicznej POI, w tym sklepów, restauracji, stacji benzynowych czy parkingów. MINI Navigation Portable XL informuje również o ograniczeniach prędkości, objazdach oraz korkach. Dzięki opcji aktualizacji map lifetime użytkownik ma gwarancję korzystania ze sprawdzonych i najnowszych danych. Nowe mapy można pobrać bezpłatnie cztery razy w ciągu jednego roku przez cały okres użytkowania urządzenia.

Zestaw głośnomówiący

Obsługa standardu Bluetooth pozwala na wykorzystanie urządzenia jako pokładowego systemu głośnomówiącego. Dodatkowo opcja transmisji danych za pomocą telefonu komórkowego daje użytkownikom dostęp do aktualizowanych w czasie rzeczywistym informacji drogowych i pogodowych, ostrzeżeń o fotoradarach oraz możliwości skorzystania z systemu wyszukiwania informacji lokalnych. Do korzystania z powyższej funkcji niezbędne jest pobranie bezpłatnej aplikacji Garmin Smartphone Link (dostępna dla systemów Android i iOS) oraz połączenie telefonu z systemem nawigacji za pomocą standardu Bluetooth.