GENEWA 2012: VOLVO V40 – ZOBACZ RELACJĘ NA ŻYWO

6 marca o godzinie 12.15 podczas targów motoryzacyjnych w Genewie po raz pierwszy zostanie oficjalnie zademonstrowane zupełnie nowe Volvo V40. Relację z odsłonięcia nowego Volvo będzie można śledzić bezpośrednio za pomocą strony internetowej oraz fan strony Volvo Auto Polska na Facebooku.

Relacja z salonu samochodowego Motor Show odbędzie się na stronie głównej Volvo Auto Polska – www.volvocars.pl oraz zakładce „V40 Live” na fan stronie Volvo Auto Polska. Dodanie wydarzenia do kalendarza na Facebooku lub w Outlooku pozwoli na skorzystania z przypomnienie o relacji. Użytkownicy śledzący relację na żywo będą mieli również okazję zadać pytania designerom nowego modelu.

– Po raz pierwszy w historii będziemy prowadzić relację z premiery nowego auta bezpośrednio na Facebooku. Dzięki tej premierze, ale również możliwości zadawania pytań przez użytkowników, mamy szansę jeszcze bardziej zainteresować modelem potencjalnych konsumentów – powiedział Łukasz Wójcik, Communication Manager w Volvo Auto Polska.

Zupełnie nowe Volvo V40, to pierwszy w historii 5-drzwiowy prestiżowy hatchback. Samochód został opracowany w oparciu o rezultaty badań przeprowadzonych wśród aktualnych konsumentów Volvo. Po uzyskaniu informacji o najbardziej pożądanych funkcjach, które powinien posiadać samochód, rozpoczęto prace nad zupełnie nowym Volvo V40.

Relację z odsłonięcia nowego modelu V40 rozpocznie się już o 11.00 na stronie internetowej – www.volvocars.pl oraz zakładce „V40 Live” na Facebooku –
www.facebook.com/VolvoAutoPolska?sk=app_152404581544845.