GENEWA 2013: DACIA – NOWY LOGAN MCV I DUSTER

Dacia 1_Logan MCV_

Po nowym Loganie, nowym Sandero i Sandero Stepway, Dacia uzupełnia swoją ofertę wprowadzając podczas salonu samochodowego w Genewie nowego Logana MCV, maxi-kombi za minicenę, oraz serię limitowaną Duster Aventure1 – praktyczne terenowe auto, które nie przejedzie niezauważone.

Kombi Logan MCV, wprowadzone w 2006 roku, sprzedało się w ilości niemal 340 tys. sztuk w około 40 krajach. Nowy MCV zwraca uwagę nowoczesną, stylistyką zewnętrzną i atrakcyjnym designem wnętrza. Design zewnętrzny jest w 100 proc. typowy dla kombi.


Zobacz także:
SALONY SAMOCHODOWE


Praktyczny i funkcjonalny, Nowy Logan MCV zapewnia dzięki swoim wymiarom dużą ilość miejsca w kabinie, 5 pełnowymiarowych miejsc i obszerny bagażnik o pojemności 573 litrów. Nowa Dacia Logan MCV oferuje jeszcze lepsze parametry użytkowe za niezmienioną na większości rynków cenę.

Dacia 2_Logan MCV

Już pierwszy poziom wyposażenia zapewnia komfort, bezpieczeństwo i praktyczne rozwiązania dzięki ESC, wspomaganiu układu kierowniczego, bocznym poduszkom powietrznym (w krajach, w których jest sprzedawana wersja spełniająca normy Euro5) i tylnej kanapie składanej, z oparciem dzielonym w układzie 1/3-2/3 (dostępnej we wszystkich krajach).

To nowoczesne auto oferuje najnowsze wyposażenie: system multimedialny MEDIA NAV, ogranicznik-regulator prędkości, system wspomagania parkowania tyłem i tryb ECO. Jest również niezwykle ekonomiczne w eksploatacji za sprawą nowych silników – benzynowej jednostki TCe 90 i silnika wysokoprężnego – które zapewniają większą przyjemność jazdy przy znacznie obniżonym zużyciu paliwa i emisji CO2. Zamówienia na Nową Dacię Logan MCV będzie można składać w Polsce od końca kwietnia 2013 r.

Dacia 3_Logan MCV

Seria limitowana Duster Aventure1

Wersja limitowana zwraca uwagę oryginalną stylistyką, która podkreśla terenowe możliwości Dacii Duster. Wyposażony belkę na dachu z dwoma reflektorami, system nawigacji Garmin z topograficznymi mapami i gumowe dywaniki, Duster Aventure1 z pewnością przyciągnie kierowców marzących o dłuższej ucieczce od codzienności. Specjalne, duże naklejki na nadwoziu dodają mu wyrazistości. Ten sam wzór powtarza się na tapicerce siedzeń. Oferowany w dwóch kolorach nadwozia – Biel Alpejska i Czarna Perła – Duster Aventure1 rzuca się w oczy.

Nowa wersja posiada wszystkie atrybuty, które przyczyniły się do sukcesu Dustera – styl, przestronne wnętrze, właściwości terenowe – a jednocześnie ma więcej charakteru przy utrzymaniu bardzo atrakcyjnej ceny.

Duster 4_Aventure

Seria limitowana Dacia Duster Aventure1 zostanie wprowadzona do sprzedaży w ponad 16 krajach począwszy od kwietnia br. Polskie salony Dacii będą przyjmować zamówienia na tę serię limitowaną już od początku kwietnia.

Dzięki niskim kosztom eksploatacji i 3-letniej gwarancji (lub do 100 tys. km), samochody Dacii, cieszą się uznaniem ze względu na swoją niezawodność i stanowią bardziej niż kiedykolwiek idealną ofertę dla świadomych swoich potrzeb kierowców.

Duster 5_Aventure